Žebříček - Kraj Olomoucký - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 117 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kazatel Petr | Znojmo | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
1 | Konopásek Josef | Polička | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
3 | Bartoš Jiří | 2 | 85 | 85 | 42.50 | ||
3 | Hruzík David | 2 | 85 | 85 | 42.50 | ||
5 | Flanderka Aleš | Pašinka | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
6 | Pykal Aleš | Znojmo | 2 | 79 | 79 | 39.50 | |
7 | Hanáček František | Brno | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
8 | Borovička Pavel | 2 | 74 | 74 | 37.00 | ||
8 | Vytřas Radim | 2 | 74 | 74 | 37.00 | ||
10 | Chromý Radomír | 2 | 73 | 73 | 36.50 | ||
10 | Matej Jiří | Trávníky | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
10 | Valda Martin | Brno | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
13 | Bezega Michal | Znojmo | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
14 | Pergreffi Luca | Pardubice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
15 | Koukal Michal | Hvozdečko | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
16 | Pospíšil Radek | Brno | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
17 | Michalovič Tomáš | Mohelnice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
18 | Lakoš Gustav | Kralice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
19 | Tőkőly Martin st. | Havířov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
20 | Heidenreich Jan | 2 | 52 | 52 | 26.00 | ||
21 | Kotlář Jindřich | Ostrava | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
22 | Klásek Petr | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
22 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
24 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
25 | Pokorný Alois | Ostrava | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
26 | Melcher Miroslav | 2 | 45 | 45 | 22.50 | ||
27 | Burda David | 2 | 44 | 44 | 22.00 | ||
27 | Valchař Jakub | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
29 | Žalud Oldřich | Zastávka | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
30 | Konečný Tomáš | Olomouc | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
30 | Kouřil Petr | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
32 | Bačinová Barbora | Jeníkovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
33 | Hron Radek | Nelahozeves | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
33 | Kolařík David | Šumperk | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
33 | Kosmák Josef | Třebíč | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
36 | Pokorný Roman ml. | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
37 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
38 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
39 | Mais Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
39 | Nováčková Markéta | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
39 | Průša Vladimír | Želetava | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
42 | Gabriel Milan | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
42 | Novák Jan | Choceň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
44 | Bednařík Dušan | 2 | 32 | 32 | 16.00 | ||
44 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
44 | Kochan Pavel | Karviná | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
44 | Kubík Martin | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
48 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
49 | Kapica Radim | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
50 | Hlisnikovský Martin | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
50 | Hrazdil Jiří | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
52 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
52 | Skura Petr | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
52 | Vavřín Václav | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
55 | Kaniščev Roman | Loštice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
55 | Pavka Martin | Znojmo | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
55 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
55 | Rašek Martin | Pacov | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
59 | Tlustý Luboš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
60 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
61 | Kendiura Tomáš | Uničov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
61 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
63 | Havlíček Jaroslav | Ostrava | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
63 | Hlavatý David | 2 | 21 | 21 | 10.50 | ||
63 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
63 | Kobliha Martin | Přerov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
63 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
63 | Veselý Jan | Jeníkovice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
69 | Maštera Václav ml. | Loštice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
69 | Rys Jaroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
69 | Řehulka Patrik | Hranice na Moravě | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
72 | Bradna Ladislav | Kojetín | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
72 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
72 | Kratochvíl Vladislav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
72 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
76 | Heřmánek Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
77 | Slavík Lukáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
78 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
78 | Kostka Jaroslav | Jindřichův Hradec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
78 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
81 | Flanderka Michal | Pašinka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
82 | Chlebek Jakub | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
82 | Dořičák Lukáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
82 | Peltan Michal | Žirovnice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
85 | Kozlovský Radim | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
85 | Martínek Ondřej | Sokolov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
87 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
87 | Richter Damon | Třebechovice pod Orebem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
89 | Svatek Šimon | Nové Strašecí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
90 | Dvořák Jiří | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
90 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
92 | Prášek Pavel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
92 | Toužimský Jakub | Nové Strašecí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
94 | Košař Tomáš | Osek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
94 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
96 | Nantl Tomáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
96 | Polášek Denis | Hlučín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
96 | Polívka Zdeněk | Stod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
96 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
100 | Dořičák David | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
100 | Kyselovský Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
102 | Průša Martin | Mirovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
103 | Kolínek Miroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
103 | Krištof Tomáš | Třebechovice pod Orebem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
103 | Ottinger Ján | Slovensko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
103 | Steidl Petr | Mohelnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
107 | Danácová Sofie | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
107 | Kladrubský Michal | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
107 | Nožička Martin | Poruba | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
107 | Papoušek Ivan | Hostim | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
107 | Pávek Martin | Choceň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
112 | Horký Vojtěch | Zábřeh na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
112 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
112 | Marek Michal | Ostrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
112 | Novák Tomáš | Stará Ves nad Ondřejnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
112 | Čampiš Michal | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
112 | Černohlávek Jakub | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 |