Žebříček - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 36 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
2 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
2 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
4 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
4 | Dořičák Pavel | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
4 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
7 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
8 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
9 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
10 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
11 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
12 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
12 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
12 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
12 | Valda Martin | Brno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
16 | Kaniščev Roman | Loštice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
16 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
16 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
19 | Nováčková Markéta | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
20 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
20 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
20 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
20 | Pavka Martin | Znojmo | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
24 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
24 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
26 | Stehlík Ondřej | Znojmo | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
27 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 4 | 4 | 2.00 |
27 | Darebník Roman | Rousínov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
27 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
27 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
31 | Lakoš Gustav | Kralice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
31 | Rovnaník Zdeněk ml. | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
31 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
34 | Tököly Martin ml. | Havířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
35 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 |