Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 85 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
2 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
2 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
4 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
5 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
6 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
6 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
8 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
9 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
10 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
11 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
12 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
13 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
14 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
14 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
16 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
17 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
17 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
17 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
17 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
17 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
17 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
23 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
24 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
25 | Novák Jan | Červené Pečky | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
26 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
27 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
27 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
27 | Růžička Pavel | Dašice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
30 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
30 | Seč Jakub | Činěves | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
30 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
33 | Šulc Milan | Trubín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
34 | Heincová Jana | Nelahozeves | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
34 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
34 | Mareš Ladislav | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
34 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
34 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
39 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
39 | Sýkora David | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
41 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
41 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
43 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
43 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
43 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
43 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
43 | Zvěřina Pavel | Kladno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
48 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
48 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
50 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
50 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
52 | Beck Antonín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
52 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
52 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
52 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
56 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
56 | Jurkáč Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
56 | Kovačka Josef | Ratboř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
56 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
56 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
61 | Jurkáč Filip | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
61 | Lovas Alexandr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
61 | Láznička Vlastimil | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
64 | Slavík Alexej | Vilémov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
65 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
65 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
65 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
68 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
69 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
70 | Kubíček Martin | Kolín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
70 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
72 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
73 | Bek Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
73 | Janoušek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
73 | Jeřábek Filip | Malešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Košťálek Martin | Oplany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
73 | Procházka Luboš | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Trnka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
73 | Turek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
73 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Znamenáček Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
73 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |