Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 112 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flanderka Aleš | Pašinka | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
2 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
3 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
4 | Hanáček František | Brno | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
5 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
6 | Valda Martin | Brno | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
7 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
8 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
9 | Pokorný Roman ml. | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
10 | Bartoš Jan | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
11 | Kubík Martin | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
12 | Vavřín Václav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
13 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
14 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
14 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
14 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
17 | Lev Radek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
18 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
18 | Purkrábková Hana | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
20 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
20 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
22 | Klásek Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
22 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
24 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
24 | Kosmák Josef | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
26 | Skalka Igor | Slovensko | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
26 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
28 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
28 | Melcher Miroslav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
30 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
30 | Heidenreich Jan | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
32 | Bartoš Jiří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
32 | Vejražka V. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
34 | Kazatel Petr | Znojmo | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
34 | Zouna | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
36 | Ipser Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
36 | Šimůnek Karel | Mělník | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
38 | Bednařík Dušan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
38 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
40 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
40 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
40 | Novák Zdeněk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
43 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
44 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
44 | Veltruský Zdeněk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
46 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
46 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
46 | Polívka Zdeněk | Stod | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
49 | Hron Radek | Nelahozeves | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
49 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
49 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
52 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
52 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
52 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
55 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
55 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
55 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
58 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
58 | Grešová Jana | Hradec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
58 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
61 | Hejný Jiří | Smolnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
61 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
61 | Průša Martin | Mirovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
64 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
64 | Liska Tomáš | Kokovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
64 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
67 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
67 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
67 | Polívka Miroslav | Stod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
70 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Lacina Martin | Slaný | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
73 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
73 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
73 | Troják Václav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
76 | Krupková Jitka | Telce | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
76 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
76 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
79 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
79 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
79 | Toužimský Jakub | Nové Strašecí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
82 | Grzych Jan | Hlučín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
82 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
82 | Tajtl Pavel | Kobylníky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
85 | Charvát Lukáš ml. | Černčice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
85 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
85 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
88 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
88 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
88 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
91 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
91 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
91 | Krejsa Jakub | Vysoké Mýto | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
94 | Hrazdil Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
94 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
94 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
97 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
97 | Nováčková Markéta | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
99 | Chromý Radomír | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
99 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
101 | Hanyková Eliška | Chotutice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
101 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
103 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
103 | Jirásek Martin | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
103 | Knotek | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
103 | Korban Bartosz | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
103 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
103 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
103 | Novák Jan | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
103 | Pergreffi Luca | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
103 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
103 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |