Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2020 - 31.12.2020
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 52 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gros Matěj | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
1 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
3 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
3 | Nipauer Jiří | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
5 | Hakl Petr | Předonín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
5 | Řezáč Karel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
7 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
7 | Šimánek Marek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
9 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
9 | Trefný Adam | Citoliby | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
11 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
11 | Zetková Aneta | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
13 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
14 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
15 | Nipauer Vít | Dobroměřice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
16 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
17 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
18 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
19 | Sládek Oldřich | Bílina | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
20 | Hložek František | Bílina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
21 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
21 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
23 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
24 | Fišer Libor st. | Louny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
25 | Přibyl Milan | Chrášťany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
26 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
26 | Vnouček Stanislav | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
28 | Molnár Jan | Louny | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
29 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
30 | Anton Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
30 | Ančinec Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
30 | Fišer Jakub | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Hromada Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
30 | Kondrát Adam | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Krupka Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
30 | Kurucz Julius | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
30 | Marek Rudolf | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Mařík Marek | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Maříková Zuzana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
30 | Oulický Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
30 | Roháč Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
30 | Strážnická Amálie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
30 | Strážnický Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
30 | Světínek Zdeněk | Bílina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Vilhelm Matěj | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Vilhelmová Nela | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
30 | Zíval Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
30 | Zíval Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
30 | Štekl Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
30 | Štekl Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
30 | Štekl Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 |