Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2020 - 31.12.2020
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 81 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 138 | 138 | 23.00 |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 129 | 129 | 25.80 |
3 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 118 | 126 | 18.00 |
4 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 7 | 110 | 117 | 16.71 |
5 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 7 | 103 | 113 | 16.14 |
6 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
7 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 6 | 91 | 91 | 15.17 |
8 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 6 | 89 | 89 | 14.83 |
9 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 88 | 88 | 22.00 |
10 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 86 | 86 | 28.67 |
10 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 6 | 86 | 86 | 14.33 |
12 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
13 | Machatý David | Jaroměř | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
14 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 5 | 78 | 78 | 15.60 |
15 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 4 | 75 | 75 | 18.75 |
16 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 74 | 74 | 18.50 |
17 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
18 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 5 | 69 | 69 | 13.80 |
19 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
20 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
21 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
22 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 60 | 60 | 20.00 |
23 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
24 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
24 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
26 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
26 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 56 | 56 | 18.67 |
28 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 3 | 54 | 54 | 18.00 |
29 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
30 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
31 | Tobolka Milan | Nechanice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
32 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
33 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
33 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
35 | Vašata Matěj | Kvasiny | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
36 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
37 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
38 | Tobolka Daniel | Nechanice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
39 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
40 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
40 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
42 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
43 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
44 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
45 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
46 | Taichner Radek | Mikulovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
47 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
48 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
48 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
50 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
50 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
52 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
53 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
53 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
55 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
56 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 23 | 23 | 7.67 |
57 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
57 | Hladík Jiří | Častolovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
59 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
60 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
60 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
62 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
63 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
64 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
65 | Luňák Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
65 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
67 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
68 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
68 | Šrámek Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
70 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
71 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
73 | Motyčková Jana | Skuhrov nad Bělou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
74 | Hinduliak Štefan | Králova Lhota | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
74 | Pollner Jiří | Velká Bukovina | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
76 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
77 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
77 | Hinduliak Vincent | Králova Lhota | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
79 | Kašparová Veronika | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
79 | Ryba Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 |