Žebříček - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 30 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 9 | 155 | 155 | 17.22 |
2 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 9 | 153 | 153 | 17.00 |
3 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 7 | 125 | 125 | 17.86 |
4 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 107 | 107 | 21.40 |
5 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
6 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 6 | 81 | 81 | 13.50 |
7 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
8 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
9 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
9 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
11 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 3 | 39 | 39 | 13.00 |
12 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
12 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 3 | 38 | 38 | 12.67 |
14 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
15 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
16 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
17 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
18 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
18 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
20 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
20 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 28 | 28 | 9.33 |
22 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
23 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
24 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
25 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
26 | Klement Antonín | Chranišov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
27 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
27 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 14 | 14 | 7.00 |
29 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
30 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |