Žebříček - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 228 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 207 | 207 | 18.82 |
2 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 11 | 193 | 193 | 17.55 |
3 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 168 | 168 | 21.00 |
4 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 9 | 165 | 165 | 18.33 |
5 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 10 | 163 | 163 | 16.30 |
6 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 9 | 155 | 155 | 17.22 |
7 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 9 | 153 | 153 | 17.00 |
8 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 7 | 131 | 131 | 18.71 |
9 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 7 | 125 | 125 | 17.86 |
10 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 8 | 120 | 120 | 15.00 |
11 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 6 | 116 | 116 | 19.33 |
12 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 109 | 109 | 15.57 |
13 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 107 | 107 | 21.40 |
13 | Vlček Petr | Častolovice | 5 | 107 | 107 | 21.40 | |
13 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 7 | 107 | 107 | 15.29 |
16 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 101 | 101 | 25.25 |
16 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 101 | 101 | 20.20 |
18 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 6 | 100 | 100 | 16.67 |
19 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
20 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 5 | 86 | 86 | 17.20 |
21 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 5 | 85 | 85 | 17.00 |
22 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
23 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 6 | 81 | 81 | 13.50 |
24 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
25 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
26 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
27 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 5 | 68 | 68 | 13.60 |
28 | Mach Václav | Pernink | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
29 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 5 | 62 | 62 | 12.40 | |
29 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 4 | 62 | 62 | 15.50 |
31 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
32 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 59 | 59 | 11.80 |
33 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
33 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
35 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
36 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
37 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
38 | Schubert Martin | Chranišov | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
39 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
40 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
40 | Výborný Jiří | Teplá | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
42 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
43 | Hovorka Jan | Teplá | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
44 | Sochor Martin | Petrohrad | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
44 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 3 | 39 | 39 | 13.00 |
46 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
46 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
46 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 3 | 38 | 38 | 12.67 |
49 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
49 | Kovář Martin | Praha | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
49 | Lévai Jan st. | Dalovice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
49 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 4 | 36 | 36 | 9.00 |
49 | Slezák Tomáš | Sokolov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
49 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
49 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
56 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
56 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
56 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
56 | Rybenský Roman | Němčice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
56 | Stěhule Petr | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
56 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
62 | Lévai Josef | Jenišov | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
62 | Motyčka Martin | Opočno | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
62 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
62 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
62 | Stěhule Marek | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
62 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
62 | Šrajer David | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
69 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
69 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
71 | Cingroš Jakub | Stod | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
71 | Hložek František | Bílina | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
71 | Kocáb Jakub | Újezd nad Lesy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
74 | Simandl Jan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
74 | Spiller Karel | Stod | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
76 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
76 | Kašpar Richard | Náchod | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
76 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
76 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
76 | Vokál Pavel | Kolovraty | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
81 | Beneš Karel | Bílina | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
81 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
81 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
81 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 28 | 28 | 9.33 |
81 | Sochor Václav | Přeštice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
86 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
86 | Navrátilová Jana | Nedvědice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
86 | Ptáček Radek | Rakovník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
89 | Dorušák Jaromír | Vysoké Mýto | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
89 | Koukal Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
89 | Králíček Jiří | Nová Role | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
89 | Půta Jiří | Plzeň | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
89 | Večeřová Eliška | Dolní Čepí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
89 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
95 | Huša Petr | Babice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
95 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
95 | Kopecká Kateřina | Nedvědice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
95 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
99 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
99 | Doležalová Kateřina | Nedvědice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
99 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
99 | Motl František | Bečov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
99 | Muslinčok Dobgast | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
99 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
105 | Hašek Richard | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
105 | Hokša Tomáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
105 | Jakovec Petr | Praha | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
105 | Němečková Jana | Nové Město na Moravě | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
105 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
110 | Doubková Michaela | Ujčov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
110 | Mareš Ladislav | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
112 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
112 | Sochor Michal | Petrohrad | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
112 | Vojáčková Eva | Nedvědice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
112 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
116 | Flíglová Dana | Nedvědice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
116 | Janoušek Vladimír | Radotín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
116 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
116 | Nemeš Petr | Městec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
116 | Pop Michal | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
116 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
116 | Tobolka Milan | Nechanice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
116 | Ďurič Zdeněk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
116 | Škvor Miroslav | Karlovy Vary | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
125 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
125 | Doležalová Alena | Nedvědice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
125 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
125 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
125 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
130 | Homolka Martin | Chodov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
130 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
130 | Opatřilová Ilona | Nedvědice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
130 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
130 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
135 | Grasser Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
135 | Havířová Michaela | Nedvědice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
135 | Jirota Lukáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
135 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
135 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
140 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
140 | Klement Antonín | Chranišov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
140 | Klusáková Ivona | Ujčov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
140 | Macháček Pavel | Loučky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
140 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
140 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
146 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 15 | 15 | 7.50 |
146 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
146 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
146 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
146 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
146 | Šimanovská Michaela | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
146 | Štarhová Radka | Nedvědice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
153 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
153 | Havránková Jana | Břeclav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
153 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
153 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 14 | 14 | 7.00 |
153 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
153 | Pujmanová Jana | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
153 | Růžička Alois | Děpoltovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
160 | Borýsková Klára | Uherský Brod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
160 | Dohnal František | Ostrov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
160 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
160 | Vnouček Stanislav | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
164 | Hložek František | Bilina | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
164 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
164 | Křivánková Marcela | Tišnov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
164 | Mališ Aleš | Chranišov | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
164 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
169 | Bauerová Lenka | Černava | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
169 | Kratochvíl Jan | Laziště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
169 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
169 | Vašata Matěj | Kvasiny | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
173 | Bevilacquová Dana | Brno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
173 | Cingroš Roman | Stod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
173 | Szilvási Štefan | Lety | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
176 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
176 | Paclt Pavel | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
176 | Viktorinová Jarmila | Břeclav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
179 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Vrbková Lucie | Nedvědice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
179 | Žáček Jan ml. | Ohrobec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
182 | Rösslerová Kateřina | Chornice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
182 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
184 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
184 | Ondrová Michaela | Lysice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
184 | Plechatý Luděk | Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
187 | Adámek Ladislav | Dolní Břežany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
187 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
187 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
187 | Motyčková Jana | Skuhrov nad Bělou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
187 | Rybníčková Lenka | Brno | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
187 | Varga Stanislav | Holýšov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
187 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
194 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
194 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
194 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
194 | Sedlerová Naděžda | Karasín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
194 | Zelenka David | Mezirolí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
194 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
200 | Klemt Jan | České Meziříčí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
200 | Řepová Petra | Tišnov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
202 | Gumančík Juraj | Hájek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
202 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
202 | Klapal Jaroslav ml. | Synkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
202 | Rösslerová Ivana | Nedvědice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
206 | Beneš Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
206 | Cliner František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
206 | Dynybil Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
206 | Dynybil Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
206 | Edita Pujmanová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
206 | Grasser Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
206 | Jindra Petr | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
206 | Klapal Jaroslav st. | Synkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
206 | Koleňák Radim | Nové Sedlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
206 | Koláčný Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
206 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
206 | Kramer Petr | Ohrobec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
206 | Mazdera Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
206 | Němcová Irena | Lačnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
206 | Pírek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
206 | Pírek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
206 | Slabihoudek Jan | Hodkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
206 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
206 | Sulan Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
206 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
206 | Černoch Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
206 | Špejzl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
206 | Žáček Jan st. | Ohrobec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |