Žebříček - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 213 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 177 | 177 | 22.13 |
2 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 176 | 176 | 22.00 |
3 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 7 | 160 | 160 | 22.86 |
4 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 155 | 155 | 19.38 |
5 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 7 | 148 | 148 | 21.14 |
6 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 7 | 143 | 143 | 20.43 |
7 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 6 | 141 | 141 | 23.50 |
8 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 135 | 135 | 22.50 |
9 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 130 | 130 | 26.00 |
10 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 7 | 123 | 123 | 17.57 |
11 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 6 | 119 | 119 | 19.83 |
12 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 6 | 111 | 111 | 18.50 |
13 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 5 | 100 | 100 | 20.00 |
14 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 5 | 95 | 95 | 19.00 |
15 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 88 | 88 | 17.60 |
16 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 84 | 84 | 16.80 |
17 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 6 | 83 | 83 | 13.83 |
18 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 5 | 80 | 80 | 16.00 |
19 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 5 | 76 | 76 | 15.20 |
19 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 4 | 76 | 76 | 19.00 |
21 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 4 | 75 | 75 | 18.75 |
22 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 73 | 73 | 18.25 |
23 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
24 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 66 | 66 | 22.00 |
25 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 3 | 57 | 57 | 19.00 |
26 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
26 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 4 | 54 | 54 | 13.50 |
28 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
29 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 48 | 48 | 16.00 |
30 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
31 | Bína Libor | Dlouhý Most | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
32 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
33 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
33 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
35 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
35 | Tobolka Milan | Nechanice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
37 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
38 | Bady Lukáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
38 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
38 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
41 | Kovář Martin | Kladruby | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
41 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
43 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
43 | Sulan Martin | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
43 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
46 | Pujmanová Edita | Radotín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
47 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
48 | Jopek Lukáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
48 | Štafurik Daniel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
50 | Nemeš Petr | Městec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
50 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
52 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
52 | Koláčný Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
52 | Pošmurný Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
52 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
56 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
56 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
58 | Kaplan Petr | Semošice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
58 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
58 | Pošmurná Zuzana | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
61 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
61 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
63 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
63 | Vican Michal | Přeštice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
65 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
65 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
65 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
68 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
68 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
68 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
68 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
68 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
73 | Bárta Václav | Přeštice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
73 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
73 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
76 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
76 | Cingroš Roman | Stod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
76 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
76 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
76 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
76 | Mysliveček Martin | Mimoň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
76 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
76 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
76 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
85 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
85 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
85 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
85 | Rádler Daniel | Robčice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
89 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
89 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
89 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
89 | Kovarčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
89 | Spiller Karel | Stod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
89 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
95 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
95 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
95 | Hříbal Jiři | Mimoň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
95 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
95 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
100 | Hložek František | Bílina | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
100 | Kronich Daniel | Litvínov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
100 | Maršálková Marcela | Ptenín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
100 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
100 | Slavík Tomáš | Humpolec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
100 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
106 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
106 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
106 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
106 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
106 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
106 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
112 | Jakoubek Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
112 | Kagánek Ladislav | Tachov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
112 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
112 | Pecher Petr | Strakonice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
112 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
117 | Boustein Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
117 | Brož Jiří | Miřetice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
117 | Daneš Jaroslav | Louny | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
117 | Dub Jindřich | Holýšov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
117 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
117 | Roušal Luděk | Neratovice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
117 | Zoul Marek | Žatec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
124 | Koukol Jan | Peč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
124 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
124 | Slavík Jaromír | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
127 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
127 | Bříza Filip | Jiřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
127 | Maršálek Radek | Ptenín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
127 | Šnicerová Věra | Veltěže | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
131 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
131 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
131 | Kaufner Kamil | Kdyně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
131 | Kianičková Jitka | Peruc | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
131 | Rezek Ondřej | Velká Bukovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
136 | Dvořák Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
136 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
136 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
136 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
136 | Peter Ladislav st. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
136 | Petrůňo Josef | Horšovský Týn | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
136 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
143 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
143 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
143 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
143 | Kovařík Patrik | Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
143 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
143 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
143 | Stanko Daniel st. | Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
143 | Varga Stanislav | Holýšov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
151 | Beneš Jaroslav | Prostiboř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
151 | Míšek Stanislav | Želeč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
151 | Procházka Vojtěch | Blatná | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
151 | Vachovcová Natálie | Sojovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
151 | Vašata Matěj | Kvasiny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
151 | Šalom Josef | Merklín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
157 | Halagačka Jan | Humpolec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
157 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
157 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
160 | Kašpar Richard | Náchod | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
160 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
160 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
160 | Pánek Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
160 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
160 | Šefl Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
166 | Halagačková Lýdie | Humpolec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
166 | Kocián Oldřich | Lenešice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
166 | Lokaj Ondřej | Vyškov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
169 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
169 | Kohout Karel | Přeštice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
169 | Trinkl Jakub | Kaplice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
169 | Trinkl Jan | Kaplice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
173 | Mrvík Otakar | Louny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
173 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
175 | Bady Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Dilnnoczenzo Mario | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Dolák David | Horní Jiřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Dušek Jan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Dynybil Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Dřízhal Karel st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Dřízhal Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Dřízhal Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Glasser Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Glasser Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Halagačka Matěj | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Hašek Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Huša Petr | Babice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Janeček Jaroslav | Holýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Janoušek Vladimír | Radotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Jarolím Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Kemalík Norbert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Kilas Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Kocáb Jakub | Újezd nad Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Kokšal Tomáš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Kokšal Tomáš st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Maštera David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Molnár Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Myslivečková Sára | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Peter Ladislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Pujmanová Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Pála Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Písecký Tomáš | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
175 | Simandl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Slavíček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Stěhule Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Zíval Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Špaček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Špejzl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
175 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |