Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 367 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 148 | 148 | 16.44 |
1 | Machatý David | Jaroměř | 5 | 148 | 148 | 29.60 | |
3 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 7 | 147 | 147 | 21.00 |
4 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 138 | 138 | 15.33 |
5 | Bareš Vladimír | Slepotice | 5 | 128 | 128 | 25.60 | |
6 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 9 | 113 | 113 | 12.56 |
7 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 111 | 111 | 37.00 | |
8 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 7 | 109 | 109 | 15.57 |
9 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 6 | 95 | 95 | 15.83 | |
9 | Provazník Jiří | Dřenice | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
11 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
12 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 81 | 81 | 20.25 |
13 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
14 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
15 | Provazník Michal | Dřenice | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
16 | Bárta Jakub | Přeštice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
17 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
17 | Trnka Aleš | Třesovice | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
19 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
19 | Soukup Michal | Plzeň | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
21 | Podskalský Jiří | Čižice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
22 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 63 | 63 | 21.00 |
23 | Žemlička Radek | Slatiňany | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
24 | Šifta Stanislav | Přeštice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
25 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
25 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
27 | Louda Václav | Plzeň | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
27 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
29 | Novák Petr | Čankovice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
30 | Šupol Petr | Libišany | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
31 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 5 | 56 | 56 | 11.20 |
32 | Beroušek Petr | Plzeň | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
32 | Sochor Václav | Přeštice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
32 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 5 | 55 | 55 | 11.00 |
35 | Gančarčík Karel | Pardubice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
35 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 1 | 54 | 54 | 54.00 |
35 | Pekárek Stanislav | Louny | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
35 | Pišl Jan | Třesovice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
39 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
39 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 5 | 53 | 53 | 10.60 |
41 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
41 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
43 | Horálek Miroslav | Habartov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
44 | Chýle Petr | Bílina | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
44 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
44 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
44 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
48 | Omamik Ján | Plzeň | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
48 | Vican Roman | Přeštice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
50 | Havránek David | Stříbro | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
50 | Hladík Roman | Blovice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
50 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 48 | 48 | 9.60 |
50 | Synek Martin | Choceň | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
54 | Bartoš František | Chotěšov | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
54 | Mareš Pavel | Praha | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
54 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
54 | Záhora Petr | Bžany | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
58 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
59 | Vrabec Jiří | Plzeň | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
60 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
60 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
62 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
62 | Bárta Václav | Přeštice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
64 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
64 | Maršálek Jakub | Ptenín | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
66 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
66 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
66 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
69 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
69 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
69 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
72 | Břinda Karel | Blovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
72 | Holub Ondřej | Nepomuk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
72 | Hrubeš František | Dřenice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
72 | Kaniščev Roman | Loštice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
72 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
77 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
77 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
77 | Mareš Vladimír | Praha | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
77 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
81 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
81 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
81 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
81 | Černý Václav | Merklín | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
85 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
85 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
85 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
85 | Půta Jiří | Plzeň | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
85 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
90 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
90 | Houser Otakar | Všechlapy | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
90 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
90 | Maršálek Radek | Ptenín | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
90 | Slavík Alexej | Vilémov | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
90 | Vicher Milan | Plzeň | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
96 | Doležalová Alena | Nedvědice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
97 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
97 | Grecová Ilona | Vojnův Městec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
97 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
97 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
101 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
101 | Edl Milan | Plzeň | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
101 | John Roman | Opočno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
101 | Ondrová Michaela | Lysice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
101 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
101 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
107 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
107 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
107 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
107 | Pokorný Karel | Kladno | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
107 | Skopalová Gabriela | Kuřim | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
107 | Ševčík Petr | Louny | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
113 | Brádler Petr | Červená Voda | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
113 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
113 | Nečesánková Eva | Nedvědice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
113 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 30 | 30 | 7.50 |
113 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
113 | Richter Pavel | Plzeň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
113 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
120 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
120 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
122 | Fejfar Kamil | Radčice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
122 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
122 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
122 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
122 | Roh Lukáš | Králíky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
122 | Stěhule Petr | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
122 | Trbušková Kateřina | Jaroměřice u Jevíčka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
129 | Bady Roman | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
129 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
129 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
129 | Klusáková Marcela | Dalečín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
129 | Košař Tomáš | Osek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
129 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
129 | Pergreffi Luca | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
136 | Bednářová Renata | Nedvědice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
136 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
136 | Kazatel Petr | Znojmo | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
136 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
136 | Půta Roman | Plzeň | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
136 | Sláma Radek | Švihov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
136 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
136 | Vnouček Stanislav | Praha | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
136 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
145 | Beneš Karel | Bílina | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
145 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
145 | Dvořák Petr | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
145 | Kazda Jan | Nýrsko | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
145 | Kubeš Václav | Levousy | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
145 | Lakoš Gustav | Kralice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
145 | Molnár Jan | Louny | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
145 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
145 | Přibyl Milan | Chrášťany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
145 | Vrbková Lucie | Nedvědice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
145 | Časta František | Přeštice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
156 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
156 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
156 | Koutská Michaela | Sněžné | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
156 | Malák Tadeáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
156 | Martínek Radek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
156 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
156 | Valda Martin | Brno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
163 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
163 | Doubková Michaela | Ujčov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
163 | Dynybil Martin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
163 | Hampejs David | Bílina | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
163 | Hanáček František | Brno | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
163 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
163 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
163 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
171 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
171 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
171 | Dilnnoczenzo Mario | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
171 | Rösslerová Ivana | Nedvědice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
171 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
171 | Taichner Radek | Mikulovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
171 | Vican Marek | Přeštice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
171 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
179 | Bureš Jan | Počátky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
179 | Cídlová Alena | Nedvědice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
179 | Potrusilová Lenka | Březina | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
179 | Průša Vladimír | Želetava | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
179 | Vican Michal | Přeštice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
179 | Šilha Josef | Konice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
179 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
186 | Diviš Vladimír | Srby | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
186 | Mareš Jan | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
186 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
186 | Pavka Martin | Znojmo | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
186 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
186 | Vokurka Milan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
192 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
192 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
192 | Havránková Jana | Břeclav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
192 | Klusáková Ivona | Ujčov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
192 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
192 | Vokál Pavel | Kolovraty | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
192 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
192 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
200 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
200 | Holub David | Nepomuk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
200 | Kohout Vladislav st. | Vlčí | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
200 | Matějka Václav | Nové Hrady | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
200 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
200 | Simandl Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
200 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
200 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
200 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
200 | Šalom Josef | Merklín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
210 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
210 | Grasser Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
210 | Hložek František | Bílina | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
210 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
210 | Jansa Jan | Lanškroun | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
210 | Klouček Jan st. | Branná | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
210 | Riglová Nikola | Brno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
210 | Samlík Libor | Oslavany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
210 | Struhaříková Petra | Čebín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
210 | Trojan Otakar | Přeštice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
210 | Wünsch Pavel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
210 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
222 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
222 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
222 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
222 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
222 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
222 | Řádek Jaroslav | Kaplice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
222 | Šlechtová Josefína | Brno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
229 | Buchtelová Veronika | Brno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
229 | Haflant Zdeněk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
229 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
229 | Klouček Jan ml. | Branná | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
229 | Koláčný Josef | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
229 | Michalský Petr | Postoloprty | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
229 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
236 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
236 | Grasser Miroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
236 | Kaufner Václav st. | Kdyně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
236 | Kubový Jiří | Lukavice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
236 | Minařík František | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
236 | Musil Jiří | Kunvald | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
236 | Navrátilová Jana | Nedvědice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
236 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
236 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
236 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
236 | Řeha Břetislav | Jeseník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
247 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
247 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
247 | Chýle Oldřich | Bílina | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
247 | Kosmák Josef | Třebíč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
247 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
247 | Krýsl Pavel | Ledce | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
247 | Novák Vratislav | Všeteč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
247 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
247 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
247 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
247 | Štarhová Radka | Nedvědice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
258 | Kocián Oldřich | Lenešice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
258 | Krmela Tomáš | Nepomuk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
258 | Levický Pavel | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
258 | Maršálková Marcela | Ptenín | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
258 | Ondráčková Naděžda | Březina | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
258 | Procházka Petr | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
258 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
258 | Sládek Vladislav | Nýrsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
258 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
258 | Žambůrek Jan | Srby | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
268 | Havlíková Romana | Dalečín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
268 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
268 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
268 | Kokšal Tomáš ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
268 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
268 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
268 | Němečková Jana | Nové Město na Moravě | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
268 | Olšán Jakub | Brněnec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
268 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
277 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
277 | Houška Robert | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
277 | Hrubý Matěj | Čestice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
277 | Huša Petr | Babice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
277 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
277 | Janák Lukáš | Kryry | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
277 | Michálek Luboš | Blovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
277 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
277 | Vískot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
286 | Darkwahová Narcisa | Nedvědice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
286 | Dubský Ladislav | Nasavrky | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
286 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
286 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
286 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
286 | Pechmann Václav | Stříbro | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
286 | Polák Petr | Vysoké Mýto | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
286 | Průcha Václav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
286 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
286 | Šlingr František | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
296 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
296 | Kašpar Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Kohout Vladislav ml. | Vlčí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Kříž Tomáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
296 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Lux Jiří | Žamberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Mühl Karel | Letohrad | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Podhradský Jan | Sulovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Poláčková Barbora | Vyškov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Pála Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
296 | Rezek Jan | Lanškroun | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
296 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Terelmeš Adrian | Dobřany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
296 | Václavík Petr | Borohrádek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
296 | Wortner Radek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
296 | Žižka Radek | Holýšov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
317 | Bady Lukáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
317 | Janeček Jan ml. | Kvíčovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
317 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
317 | Mrvík Otakar | Louny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
317 | Voda Radek | Brno | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
317 | Vorlíček Pavel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
317 | Žáčková Lenka | Tišnov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
324 | Bárta František | Branná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
324 | Heidenreich Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
324 | Kalčík Vlastimil | Srby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
324 | Kašparová Veronika | Náchod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
324 | Sulan Martin | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
324 | Šnicerová Věra | Veltěže | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
330 | Beneš Jiří | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
330 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
330 | Hort Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
330 | Kadlčíková Jana | Vyškov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
330 | Mašek Martin | Kamenný Přívoz | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
330 | Nocar Pavel | Plzeň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
330 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
330 | Štarhová Dominika | Nedvědice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
338 | Houška Stanislav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
338 | Kokšal Tomáš st. | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
338 | Luňák Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
338 | Pazourek Radek | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
338 | Vaněk Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
343 | Kohout Karel | Přeštice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
343 | Kostolánský | Nepomuk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
343 | Priehoda Tomáš | Oslavany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
343 | Rumanová Petra | Nedvědice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
343 | Tomáš Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
348 | Hlavacs Martin | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
348 | Hozman Jan | Nepomuk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
348 | Hruška Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
348 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
348 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
353 | Dufková Michaela | Černvír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
353 | Dynybilová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
353 | Kazák Jaroslav | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
353 | Kašpar Richard st. | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
353 | Kianičková Jitka | Peruc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
353 | Kořének Jan | Bukovina nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
353 | Kožíková Milada | Nedvědice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
353 | Křivonožka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
353 | Lokvenc Štěpán | Polžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
353 | Nováková Renata | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
353 | Pech Jan | Břilice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
353 | Pellar David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
353 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
353 | Valter Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
353 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 |