Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 50 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Flanderka Aleš | Pašinka | 1 | 57 | 57 | 57.00 | |
2 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 1 | 56 | 56 | 56.00 |
3 | Honc Josef | Rumburk | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
4 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 54 | 54 | 54.00 | |
5 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 1 | 53 | 53 | 53.00 |
6 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 52 | 52 | 52.00 |
7 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 1 | 51 | 51 | 51.00 |
8 | Kunc Jakub | Jablonec nad Nisou | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
9 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
10 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 1 | 48 | 48 | 48.00 |
10 | Slavík Ondřej | Radimovice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
10 | Čuřík Václav | Kolín | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
13 | Turský David | Krchleby | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
14 | Kaprálek Tomáš | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
14 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
14 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
17 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
18 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
19 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
20 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
21 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
22 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
23 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
24 | Matěcha Michal | Minkovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
24 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
24 | Záboj Petr | Liberec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
27 | Mikásko Adam | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
28 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
29 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
30 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
31 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
31 | Přáda Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
31 | Vančura David | Záskalí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
31 | Vojtěch Štěpán | Dlouhý Most | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
35 | Novák Martin | Rumburk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
36 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
37 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
38 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
38 | Slavík Matyáš | Radimovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
40 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
40 | Baláž Miroslav | Třebovětice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
40 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
40 | Kühnel Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
40 | Libeňský Milan | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
40 | Pažout Marek | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
40 | Pažout Ondřej | Frýdlant v Čechách | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
40 | Pustaj Martin | Turnov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
40 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
40 | Vančura Ondřej | Záskalí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
40 | Češka Jakub | Liberec | 1 | 8 | 8 | 8.00 |