Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 10290 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 71 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1353535.00
2Bauer František Karlovy VaryKocanda team1343434.00
3Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1333333.00
4Motl FrantišekBečov1323232.00
5Dvořák TomášChodov1313131.00
6Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team1303030.00
7Tóth PetrKarlovy Vary1292929.00
8Perout Josef PerštejnBezrybky1282828.00
9Čapek IvanKarlovy Vary1272727.00
10Šimek RostislavOloví1262626.00
11Schnaubelt PetrPetrohrad1252525.00
12Macháček PavelLoučky1242424.00
13Kolitsch MatějPernink1232323.00
14Plimeke Petr Karlovy Vary1222222.00
15Slezák TomášSokolov1212121.00
16Králíček JiříNová Role1202020.00
16Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1202020.00
18Chvála Petr SezemiceHungerfish team219199.50
18Sobotka Josef Perštejn1191919.00
18Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1191919.00
21Baďura VáclavKarlovy Vary1181818.00
21Brendl Patrik Lanškroun1181818.00
21Dořičák Pavel218189.00
21Machatý DavidJaroměř1181818.00
25Münzer Josef Nové Sedlo1171717.00
26Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1161616.00
26Škvor MiroslavBožíčany1161616.00
28Homolka MartinChodov1151515.00
28Hrubeš Libor Týniště nad OrlicíBlack Fish team1151515.00
30Skalický PatrikNová Role1141414.00
31Lévai Jan st. Dalovice1131313.00
31Tobolka Milan NechaniceRybářský ráj Hradec Králové1131313.00
33Klement Antonín Chranišov1121212.00
33Petružálek JiříPlotiště nad Labem1121212.00
35Mach Václav Pernink1111111.00
35Poslušný Josef Lípa nad OrlicíBlack Fish team1111111.00
37Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1101010.00
37Krobot Jiří Dolní ČermnáBlack Fish team1101010.00
37Ludvík Tomáš ml.Žamberk1101010.00
37Valda MartinBrno1101010.00
37Zavadák LadislavPetrohrad1101010.00
42Kaniščev RomanLoštice2994.50
42Koukal Martin ml.Hvozdečko1999.00
42Mikuláš JiříOloví1999.00
42Šplíchal PetrProstějov1999.00
46Majoroš VojtěchKarlovy Vary1888.00
46Nováčková Markéta1888.00
48Hladík Jiří ČastoloviceBlack Fish team1777.00
48Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241777.00
48Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1777.00
48Pavka MartinZnojmo1777.00
48Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1777.00
53Mališ AlešChranišov1666.00
53Sácký MiroslavRousínov1666.00
53Tošer JaroslavÚstrašín1666.00
56Mach JakubPernink1555.00
56Stehlík OndřejZnojmo1555.00
58Chválová Lubica SezemiceHungerfish team2442.00
58Darebník RomanRousínov1444.00
58Koukal Martin st.Hvozdečko1444.00
58Schubert MartinChranišov1444.00
58Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1444.00
63Lakoš GustavKralice1333.00
63Rovnaník Zdeněk ml.1333.00
63Varadi Miroslav Nová Farma1333.00
63Štichauer TomášRychnov nad Kněžnou1333.00
67Lévai Josef Jenišov1222.00
67Tököly Martin ml.Havířov1222.00
69Bauerová LenkaČernava1111.00
69Chrenovský IvanDrnholec1111.00
69Čepelka RudolfLípa nad Orlicí1111.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.