Závody
Seznam závodu pro 2017 - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
01.09.2017 | Pátek |
N
Liběchov plavaná - Středočeský Název: Krajský přebor |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Pňovany plavaná - Plzeňský Název: Rive CUP |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Nymburk - Středočeský Název: Středočeská juniorka |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Plánice mládež - Plzeňský Název: Dětské rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Liběchov plavaná KP - Středočeský Název: Krajský přebor |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Nová Včelnice plavaná KP - Jihočeský Název: Krajský přebor |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Všenory plavaná - Středočeský Název: II. liga - 3. kolo - A |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Štětí - Ústecký Název: II. liga - 3. kolo - B - COLMIC |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Přerov plavaná - Olomoucký Název: II. liga - 3. kolo - C |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Šluknov - mládež - Ústecký Název: O pohár předsedy SÚS ÚL |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Chrastava mládež - Liberecký Název: Dětské rybářské závody |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Štětí plavaná - Ústecký Název: Štětský pohár |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Šumperk - Olomoucký Název: I liga - 4. kolo |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Nymburk - Středočeský Název: Středočeská juniorka - podzimní kolo |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Jetenovice - Plzeňský Název: 4. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Litovel mládež - Olomoucký Název: Dětské rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Pavlov - Jihomoravský Název: II. liga "C" - 4. kolo |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Mělník - Ústecký Název: II. liga - 4. kolo - B - COLMIC |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Hracholusky plavaná - Plzeňský Název: II. liga - 4. kolo - A |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Sloupečník mládež - Jihomoravský Název: Dětské rybářské závody |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Trhový Štěpánov mládež - Středočeský Název: Dětské rybářské závody-obsazeno |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Mělník - Ústecký Název: Pohár kněžny Ludmily - 22. ročník |