Závody
Seznam závodu pro 2017 - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
02.09.2017 | Sobota |
N
Litoměřice - Ústecký Název: 2.kolo Divize/KP SvÚS feeder |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Pasohlávky feeder - Jihomoravský Název: 3.kolo II.Liga sk B feeder |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Sedlčánky feeder divize - Středočeský Název: 2. kolo Divize |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Sedlčánky feeder KP - Středočeský Název: KP SÚS feeder |
||
08.09.2017 | Pátek |
N
Brandýs nad Labem - Středočeský Název: MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY LRU FEEDER |
||
09.09.2017 | Sobota |
N
Brandýs nad Labem - Středočeský Název: MiČR feeder |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Třebíč - Vysočina Název: Podzimní košíček dvojic feeder |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Dolní Bukovsko - Jihočeský Název: OPEN TOUR feeder |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
České Budějovice - ZRUŠENO - Jihočeský Název: feederové rybářské závody |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina Název: 3.kolo AWA-S CUP 2017 feeder |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Rataje nad Sázavou feeder - Středočeský Název: Šternberský Feeder CUP feeder |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Plzeň feeder - Plzeňský Název: PLZEŇSKÝ FEEDERCUP |
||
23.09.2017 | Sobota |
N
Rataje nad Sázavou feeder - Středočeský Název: Šternberský Feeder CUP feeder |
||
24.09.2017 | Neděle |
N
Plzeň mládež feeder - Plzeňský Název: Krajský přebor mládeže ve feederu |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Planá nad Lužnicí mládež feeder - Jihočeský Název: Dětský náborový závod feeder |
||
30.09.2017 | Sobota |
N
Domanín feeder - Jihočeský Název: 4.kolo 1. LIGA feeder |