Závody
Seznam závodu pro 2017 - Závody dvojic
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Září 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
01.09.2017 | Pátek |
N
Červený Kostelec - Královéhradecký Název: MEMORIÁL VLASTIMILA VONDRY |
||
01.09.2017 | Pátek |
N
Chabařovice - Ústecký Název: 4. ročník carpmaratonu Liščí jezero |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Božice - Jihomoravský Název: Božický kaprařský maraton 25 hod. |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
02.09.2017 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Velký Přelov - Královéhradecký Název: Mutan CUP 3 - 72 hodin |
||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Sykovec (Tři studně) - ZRUŠENO - Vysočina Název: |
||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Letny - Vysočina Název: BIG CARP LETNY BORABAITS 2017 |
||
07.09.2017 | Čtvrtek |
N
Chlumec nad Cidlinou - Královéhradecký Název: 52 hodin nonstop |
||
08.09.2017 | Pátek |
N
Luže (Voletice) - Pardubický Název: Voletická padesátka |
||
08.09.2017 | Pátek |
N
Bohušice - Vysočina Název: Dafishing – Lastia cup Bohušice 2017 |
||
14.09.2017 | Čtvrtek |
N
Jestřabice - Zlínský Název: 1. ročník L&M Baits cup Jestřabice 2017 |
||
14.09.2017 | Čtvrtek |
N
Sedlčánky ženy - Středočeský Název: GIRLS CUP LABE 2017 v položené |
||
15.09.2017 | Pátek |
N
Zdechovice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
15.09.2017 | Pátek |
N
Božice - Jihomoravský Název: Božická kaprařská Padesátka 2017 |
||
15.09.2017 | Pátek |
N
Machač (Stéblová) - Pardubický Název: MACHAČ CARP CUP 2017 - 2.ROČNÍK |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Ostrata - Zlínský Název: Kaprové závody 24 hod |
||
16.09.2017 | Sobota |
N
Štoky - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
20.09.2017 | Středa |
N
Borek - Středočeský Název: II. CARP MARATON BOREK |
||
22.09.2017 | Pátek |
N
Letny - Vysočina Název: PUNK CARP TOUR, Pátá jízda 2017 |
||
22.09.2017 | Pátek |
N
Dešná - Jihočeský Název: 2.PODZIMNÍ HULÍN CUP ,,50,, O PUTOVNÍ POHÁR |
||
22.09.2017 | Pátek |
N
Přáslavice - Olomoucký Název: Hard carp weekend 2017 |
||
24.09.2017 | Neděle |
N
Grunty u Brna - Jihomoravský Název: 10.ROČNÍK BS CUP GRUNTY U BRNA |
||
27.09.2017 | Středa |
N
Poděbrady - Středočeský Název: Poděbradský kaprmaraton 2017 |
||
28.09.2017 | Čtvrtek |
N
Božejov - Vysočina Název: Božejov cup 72 hod |
||
29.09.2017 | Pátek |
N
Moravský Beroun - Olomoucký Název: 50 hodinové závody |
||
29.09.2017 | Pátek |
N
Křížkový Újezdec - Středočeský Název: Rybářské závody dvojic |