Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 34 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
2 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
3 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
4 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
5 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
6 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
7 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
8 | Bareš Vladimír | Slepotice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
9 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
10 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
11 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
12 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
13 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
14 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
15 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
16 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
17 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
18 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
19 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
20 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
21 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
22 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
23 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
24 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
25 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
26 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
27 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
28 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
29 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
30 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
31 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
32 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
33 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
34 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 8 | 8 | 8.00 |