Žebříček - Kraj Vysočina - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 41 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
2 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
3 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
4 | Raniak Martin | Třešť | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
5 | Jarušinský Michal | Korouhev | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
6 | Kosmák Martin | Hamry nad Sázavou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
7 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
8 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
9 | Břeň Zdeněk | Jimramov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
10 | Rezek Jan | Lanškroun | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
10 | Svoboda Josef | Kozlov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
12 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
13 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
14 | Pěta Josef | Lazinov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
15 | Peťovský Ivan | Želetava | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
16 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
17 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
18 | Šťastný Ondřej | Telecí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
19 | Kalivoda Miroslav | Hradec nad Svitavou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
20 | Procházka Pavel | Jimramov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
21 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
21 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
21 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
21 | Šimánek Jakub | Rouštany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
25 | Miček František | Křetín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
26 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
27 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
28 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
29 | Buček Tomáš | Nedvědice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
29 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
29 | Chudárek Vlastimil st. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
29 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
29 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
29 | Mokrý Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
29 | Pěta Jiří | Lazinov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
29 | Roušar Jiří | Korouhev | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
29 | Schwarzberger Miroslav | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
29 | Schwarzberger Pavel | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
29 | Vícha Lukáš | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
29 | Šťastný Milan ml. | Vitochov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
29 | Šťastný Radek | Veverská Bítýška | 1 | 8 | 8 | 8.00 |