Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 88 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hanáček František | Brno | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
2 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
3 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
4 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
5 | Vavřín Václav | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
6 | Hlavatý David | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
7 | Hrdina Jiří | Niměřice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
8 | Klásek Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
8 | Provazník Michal | Dřenice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
10 | Chromý Radomír | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
11 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
12 | Dvořák Jiří | Třebíč | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
13 | Skalka Igor | Slovensko | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
14 | Hrazdil Jiří | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
15 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
16 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
17 | Grešová Jana | Hradec Králové | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
18 | Pergreffi Luca | Pardubice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
19 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
20 | Bartoš Jiří | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
21 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
22 | Bartoš Jan | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
22 | Dang Tomáš | Řestoky | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
24 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
25 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
25 | Polívka Zdeněk | Stod | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
27 | Maštera Václav | Loštice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
27 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
29 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
29 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
31 | Pospíšil Radek | Brno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
32 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
32 | Kohlert Jan | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
32 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
35 | Dořičák Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
35 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
37 | Beneš Zdeněk | Vysoké Mýto | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
37 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
37 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
37 | Šupol Petr | Libišany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
41 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
41 | Toužimský Jiří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
41 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
41 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
45 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
46 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
46 | Michalovič Tomáš | Mohelnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
46 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
49 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 17 | 17 | 8.50 |
49 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
51 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
52 | Novák Jan | Choceň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
52 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
52 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
55 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
56 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
56 | Průša Martin | Mirovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
58 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
58 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 2 | 12 | 12 | 6.00 |
58 | Polívka Miroslav | Stod | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
61 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
61 | Kadeřábek Jaroslav | Štětí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
63 | Valda Martin | Brno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
64 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
64 | Mitas Luděk | Jindřichův Hradec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
66 | Martínek Ondřej | Sokolov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
66 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
68 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
68 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
68 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
71 | Kazatel Petr | Znojmo | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
72 | Goncearenco Roman | Humpolec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
72 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 5 | 5 | 2.50 |
72 | Častulík Luděk | Moravská Třebová | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
75 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
76 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
76 | Šimůnek Karel | Mělník | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
78 | Smitková Tereza | Plaňany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
78 | Taichner Radek | Mikulovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
80 | Baláž Ladislav st. | Selmice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
80 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
80 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
80 | Kadlec František | Zlíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
80 | Levinský Josef | Řečany nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
80 | Malý Roman | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
80 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
80 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
80 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |