Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2023 - 31.12.2023
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 32 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 6 | 138 | 138 | 23.00 |
2 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 6 | 122 | 122 | 20.33 |
3 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 5 | 119 | 119 | 23.80 |
4 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 6 | 118 | 118 | 19.67 |
5 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 5 | 98 | 98 | 19.60 |
6 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
7 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 5 | 91 | 91 | 18.20 |
8 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 89 | 89 | 17.80 |
9 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
10 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 5 | 80 | 80 | 16.00 |
11 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 5 | 73 | 73 | 14.60 |
12 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
13 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
14 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
15 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
16 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
16 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
16 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
19 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
20 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
21 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
21 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
21 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
21 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
25 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
26 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
27 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
28 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
29 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
29 | Žemličková Hana | Slatiňany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
31 | Brendl Patrik | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
31 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |