Žebříček - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 262 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 193 | 193 | 21.44 |
2 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 165 | 165 | 18.33 |
3 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 8 | 150 | 150 | 18.75 |
3 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 7 | 150 | 150 | 21.43 |
5 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 6 | 148 | 148 | 24.67 |
6 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 6 | 146 | 146 | 24.33 |
7 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 138 | 138 | 23.00 |
8 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 135 | 135 | 22.50 |
9 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 6 | 132 | 132 | 22.00 |
10 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 7 | 128 | 128 | 18.29 |
11 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 126 | 126 | 18.00 |
12 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 8 | 125 | 125 | 15.63 |
13 | Machatý David | Jaroměř | 5 | 113 | 113 | 22.60 | |
14 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
15 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 107 | 107 | 17.83 |
16 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 106 | 106 | 21.20 |
17 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 7 | 99 | 99 | 14.14 |
18 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 6 | 89 | 89 | 14.83 |
19 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 6 | 86 | 86 | 14.33 |
20 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 6 | 81 | 81 | 13.50 |
21 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 3 | 78 | 78 | 26.00 |
22 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 5 | 76 | 76 | 15.20 |
22 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 5 | 76 | 76 | 15.20 |
24 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 4 | 75 | 75 | 18.75 |
25 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 5 | 69 | 69 | 13.80 |
26 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 4 | 67 | 67 | 16.75 |
27 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
27 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
29 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
29 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
31 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
31 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
33 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
34 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
35 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
35 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 56 | 56 | 18.67 |
35 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 56 | 56 | 14.00 |
38 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 54 | 54 | 18.00 |
38 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 3 | 54 | 54 | 18.00 |
38 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 4 | 54 | 54 | 13.50 |
41 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
42 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
43 | Tobolka Milan | Nechanice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
44 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
45 | Vašata Matěj | Kvasiny | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
46 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
46 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
48 | Růžička Pavel | Dašice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
48 | Tobolka Daniel | Nechanice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
50 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
50 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
52 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
53 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
53 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
53 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
56 | Mach Václav | Pernink | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
56 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
56 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
59 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
59 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
59 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
59 | Mareš Pavel | Praha | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
63 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
63 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
63 | Kocáb Jakub | Újezd nad Lesy | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
63 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
67 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
68 | Taichner Radek | Mikulovice | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
69 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
69 | Macháček Pavel | Loučky | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
71 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
71 | Mareš Vladimír | Praha | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
73 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
73 | Putz Jiří | Nové Sedlo | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
75 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
75 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
75 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
78 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
78 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
78 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
81 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
82 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
82 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
82 | Gros Matěj | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
82 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
86 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
86 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
86 | Nipauer Jiří | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
86 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
90 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
90 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
90 | Hakl Petr | Předonín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
90 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
90 | Motl František | Bečov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
90 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
90 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
90 | Řezáč Karel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
98 | Hložek František | Bílina | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
98 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
98 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
98 | Šimánek Marek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
102 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
102 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
102 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
102 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
102 | Hladík Jiří | Častolovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
102 | Trefný Adam | Citoliby | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
108 | Klein Jiří | Karlovy Vary | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
108 | Novák Jan | Červené Pečky | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
108 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
111 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
112 | Klement Antonín | Chranišov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
112 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
112 | Slavíček Ondřej | Rosice nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
112 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
116 | Bauer František | Karlovy Vary | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
116 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
116 | Nipauer Vít | Dobroměřice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
116 | Seč Jakub | Činěves | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
116 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
121 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
121 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
121 | Mareš Ladislav | Praha | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
121 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
121 | Šulc Milan | Trubín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
126 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
126 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
126 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
126 | Lévai Josef | Jenišov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
126 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
126 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
132 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
132 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
132 | Sýkora David | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
135 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
135 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
135 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
135 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
135 | Sládek Oldřich | Bílina | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
140 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
140 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
140 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
140 | Zvěřina Pavel | Kladno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
144 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
145 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
145 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
145 | Luňák Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
145 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
145 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
145 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
151 | Beck Antonín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
151 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
151 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
151 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
155 | Dohnal František | Ostrov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
155 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
155 | Fišer Libor st. | Louny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
155 | Jurkáč Jan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
155 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
155 | Kovačka Josef | Ratboř | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
155 | Šrámek Jakub | Kostelec nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
162 | Jurkáč Filip | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
162 | Lovas Alexandr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
162 | Láznička Vlastimil | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
162 | Přibyl Milan | Chrášťany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
162 | Valchař Petr | Valeč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
167 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
167 | Plosa Florin | Božíčany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
167 | Pětík Marek | Libišany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
167 | Slavík Alexej | Vilémov | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
167 | Valchař Jan | Karlovy Vary | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
167 | Vnouček Stanislav | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
173 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
173 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
173 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
173 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
173 | Putz Lukáš | Nové sedlo | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
173 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
179 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
179 | Lévai Jan ml. | Karlovy Vary | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
179 | Molnár Jan | Louny | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
182 | Hinduliak Štefan | Králova Lhota | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
182 | Pollner Jiří | Velká Bukovina | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
182 | Wojnar Jindřich | Karlovy Vary | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
182 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
186 | Kraus František | Mariánské Lázně | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
186 | Kubíček Martin | Kolín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
186 | Lipka Jiří | Perštejn | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
186 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
190 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
190 | Hinduliak Vincent | Králova Lhota | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
190 | Plosa Lukáš | Božíčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
190 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
194 | Anton Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Ančinec Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Bek Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Beneš Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Dilnnoczenzo Mario | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Dynybil Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Fišer Jakub | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Glasser Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Grasser Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Groš Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Hanzlík Tomáš | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Havel Jiří | Vejprnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Hlavatý Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Hromada Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Janoušek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Jeřábek Filip | Malešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Koláček Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Koláček Tomáš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Koláček Tomáš st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Kondrát Adam | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Košťálek Martin | Oplany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Krupka Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Kurucz Julius | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Kůrka Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Mališ Aleš | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Malák Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Marek Rudolf | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Mařík Marek | Dobroměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Mysliveček Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Oulický Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Paclt Pavel | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Procházka Luboš | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Procházka Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Prokeš Milan | Uhříněves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Pála Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Radek Pazourek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Roháč Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Ryba Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Simandl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Sommer Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Strážnický Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Stěhule Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Sulan Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Světínek Zdeněk | Bílina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Trnka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Trnka Pavel | Bečov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Turek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Valter Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Vilhelm Matěj | Chlumčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Voluska Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Volák Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Zdanovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Zdříhal Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Znamenáček Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Zíval Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Zíval Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
194 | Šlingr František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Špejzl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Štekl Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Štekl Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
194 | Štekl Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 |