Žebříček - Celostátní - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 261 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 6 | 204 | 204 | 34.00 |
2 | Machatý David | Jaroměř | 5 | 192 | 192 | 38.40 | |
3 | Zeman Luboš | Semily | 4 | 148 | 148 | 37.00 | |
4 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 4 | 137 | 137 | 34.25 |
5 | Izaiasz Petr | Holice | ČRS MO Holice | 4 | 115 | 115 | 28.75 |
6 | Pišl Jan | Třesovice | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
7 | Brodský Michal | Hradec Králové | 3 | 107 | 107 | 35.67 | |
8 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 4 | 101 | 101 | 25.25 |
9 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 4 | 100 | 100 | 25.00 |
10 | Slavík Alexej | Vilémov | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
11 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
12 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
13 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
14 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
15 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
16 | Vican Marek | Přeštice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
17 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
18 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
19 | Novotný Petr | Zámrsk | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
19 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
21 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
21 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
23 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
24 | Beroušek Petr | Plzeň | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
25 | Edl Milan | Plzeň | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
26 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
27 | Havel Jiří | Vejprnice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
27 | Šifta Stanislav | Přeštice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
29 | Horváth Milan | Sezemice | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
30 | Novák Milan | Pardubice | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
31 | Hodek Milan | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
31 | Půta Roman | Plzeň | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
33 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
33 | Hrachovina Miloš | Mokré | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
33 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
33 | Louda Václav | Plzeň | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
33 | Mádle Radek | Chlum | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
38 | Fejfar Kamil | Radčice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
38 | Hozman Jan | Nepomuk | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
38 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
41 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
42 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
42 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
44 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
44 | Matas Miroslav | Plzeň | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
44 | Podskalský Jiří | Čižice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
47 | Bárta Jakub | Přeštice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
47 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
49 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
49 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
51 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
51 | Vican Roman | Přeštice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
51 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
54 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
54 | Lacina Milan | Nový Bydžov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
54 | Němeček František | Všeruby | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
54 | Černohlávek Martin | Barchov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
58 | Bárta Martin | Přeštice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
58 | Gančarčík Karel | Pardubice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
58 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
58 | Kokoška Jiří | Plzeň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
58 | Vaníček Petr | Kratonohy | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
58 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
64 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
64 | Pekárek František | Jihlava | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
64 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
64 | Šrámek Petr | Opočínek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
68 | Darebný Jiří | Králíky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
68 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
68 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
68 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
68 | Vaněk Jan | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
73 | Hladík Tomáš | Dobruška | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
73 | Jirásek Petr | Chotěboř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
73 | Otradovský Josef | Lanškroun | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
73 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
73 | Vrabec Jiří | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
73 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
79 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
79 | Kaválek Michal | Letohrad | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
79 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
79 | Sládek Vladislav | Nýrsko | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
83 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
83 | Ficner Jiří | Lanškroun | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
85 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
85 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
85 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
88 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
88 | Hofman Ondřej | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
88 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
91 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
91 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
91 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
91 | Půta Jiří | Plzeň | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
91 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
91 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
91 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
98 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
98 | Martínek Ondřej | Sokolov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
98 | Vondra Jaroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
98 | Vízek Michal | Třtěnice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
102 | Bartoš František | Chotěšov | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
102 | Pilař Luděk | Nemyčeves | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
102 | Pospíšil Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
102 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
102 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
102 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
102 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
102 | Šimánek Jakub | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
110 | Bezouška Dušan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
110 | Cukr Jiří | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
110 | Jaworecki Artur | Miedzylesie | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
110 | Kuneš Luboš | Horní Bříza | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
110 | Novák Roman | Mžany | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
110 | Soukup Michal | Plzeň | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
116 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
116 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
116 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
116 | Smola Pavel | Budíkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
116 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
121 | Kešner Petr | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
121 | Kuběnka Miloš | Lanškroun | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
121 | Salava Karel | Hradec Králové | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
124 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
124 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
124 | Rezek Jan | Lanškroun | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
124 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
124 | Vicher Milan | Plzeň | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
129 | Hladík Roman | Blovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
129 | Janouš Petr | Nepomuk | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
129 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
129 | Píša Václav | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
129 | Volák Pavel | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
134 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
134 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
134 | Kazda Jan | Nýrsko | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
134 | Zeman Martin | Semily | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
134 | Čech Jaroslav | Plzeň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
134 | Řehulka Patrik | Hranice na Moravě | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
134 | Řeháček Petr | Zachrašťany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
141 | Beran Milan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
141 | Bradna Jaroslav | Starý Bydžov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
141 | Heidenreich Jan | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
141 | Holeček Karel | Velká Jesenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
141 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
141 | Novotný Jaroslav | Smidary | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
141 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
141 | Vidrma Jiří | Štíty | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
149 | Koukal Michal | Hvozdečko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
149 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
149 | Rezek Oldřich | Mikulov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
152 | Bartes Petr | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
152 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
152 | Horváth Josef | Velká Jesenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
152 | Mašát Zdeněk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
152 | Netolický Karel | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
152 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
152 | Šprinc Michal | Těchlovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
159 | Hanáček František | Brno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
159 | Kryl Jakub | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
159 | Krýsl Pavel | Ledce | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
159 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
159 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
159 | Riesner Petr | Police nad Metují | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
159 | Vican Michal | Přeštice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
159 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
159 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
159 | Řeha Břetislav | Lipová-lázně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
169 | Bednář Miloš | Letohrad | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
169 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
169 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
169 | Novotný Jiří | Zámrsk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
169 | Pavka Martin | Znojmo | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
174 | Dvořák Jiří | Polička | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
174 | Fiala Jaroslav | Chmelovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
174 | Krupjak Zdeněk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
174 | Majchrzak Tadeusz | Miedzylesie | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
174 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
174 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
180 | Horálek Miroslav | Habartov | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
180 | Kubík Marek | Nechanice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
180 | Růžička Josef | Čeperka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
180 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
180 | Tlustý Luboš | Svratouch | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
180 | Valda Martin | Brno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
180 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
187 | Bareš Vladimír | Slepotice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
187 | Brabec Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
187 | Dudek Janusz | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
187 | Kazatel Petr | Znojmo | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
187 | Leden Ladislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
187 | NN14 | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
193 | Bárta Václav | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
193 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
193 | Malý Jiří st. | Korouhev | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
193 | Peknik Richard | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
193 | Pospíšil Radek | Brno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
198 | Bohár Jiří | Lipová-lázně | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
198 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
198 | Nocar Pavel | Plzeň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
198 | Průša Vladimír | Želetava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
202 | Drmola Robert | Svitavy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
202 | Heller Josef | Chrášťany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
202 | Mádle Karel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
202 | NN15 | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
202 | Talus Petr | Litomyšl | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
202 | Unzeitig Kristián | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
208 | Ficek Petr | Svitavy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
208 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
208 | Janeček Josef | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
208 | Jura Martin | Slovensko | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
208 | Kovařík Miroslav | Karlštejn | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
208 | Šalom Josef | Merklín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
208 | Šerý Radek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
215 | Ambros Josef | Rosice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
215 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
215 | Hynek Petr | Svitavy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
215 | Kaplan Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
215 | Paclt Pavel | Louny | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
215 | Pekárek Michal | Jihlava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
215 | Richter Pavel | Plzeň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
215 | Starý Michal | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
223 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
223 | Haflant Zdeněk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
223 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
223 | Slováček Alois | Mořina | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
223 | Velfl Vladimír | Svitavy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
223 | Zeman Vojtěch | Hostivice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
229 | Bryška Jiří ml. | Lanškroun | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
229 | Darebník Roman | Rousínov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
229 | Harok Kamil | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
229 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
229 | Přibyl Milan | Chrášťany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
229 | Řeháček Matěj | Nová Paka | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
235 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
235 | Dohnal Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
235 | Plch Milan | Brno | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
238 | Chlád Josef | Kosičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Hemilík Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
238 | Horák Jan st. | Lodín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Hroch Milan | Lanškroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Huta Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
238 | Kučera Michal | Svitavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Maršálek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
238 | Matal Karel | Černá Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Milo Ivan | Nepomuk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Mádle Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
238 | Novák Jan | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Novák Josef | Stěžery | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Olszewski Andrzej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
238 | Ondráček Petr | Břehy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Ort Josef | Starý Bydžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Pekárek Tomáš | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Piroch Rostislav | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Veveříček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
238 | Čejka Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
238 | Šifta Zdeněk | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
238 | Šupa Josef | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 |