Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 30 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jopek Lukáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
2 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
3 | Pošmurný Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
4 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
5 | Pošmurná Zuzana | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
6 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
7 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
8 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
9 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
10 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
11 | Mysliveček Martin | Mimoň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
11 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
13 | Kovarčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
14 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
14 | Hříbal Jiři | Mimoň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
16 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
16 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
18 | Boustein Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
18 | Brož Jiří | Miřetice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
18 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
21 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
22 | Dvořák Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
23 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
24 | Procházka Vojtěch | Blatná | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
24 | Vachovcová Natálie | Sojovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
26 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
26 | Pánek Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
28 | Myslivečková Sára | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
28 | Písecký Tomáš | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
28 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |