Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 105 termínů závodů
V minulosti zadáno 10290 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 29 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1353535.00
2Bauer František Karlovy VaryKocanda team1343434.00
3Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1333333.00
4Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team1303030.00
5Perout Josef PerštejnBezrybky1282828.00
6Plimeke Petr Karlovy Vary1222222.00
7Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1202020.00
8Chvála Petr SezemiceHungerfish team219199.50
8Sobotka Josef Perštejn1191919.00
8Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1191919.00
11Brendl Patrik Lanškroun1181818.00
12Münzer Josef Nové Sedlo1171717.00
13Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1161616.00
14Hrubeš Libor Týniště nad OrlicíBlack Fish team1151515.00
15Lévai Jan st. Dalovice1131313.00
15Tobolka Milan NechaniceRybářský ráj Hradec Králové1131313.00
17Klement Antonín Chranišov1121212.00
18Mach Václav Pernink1111111.00
18Poslušný Josef Lípa nad OrlicíBlack Fish team1111111.00
20Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1101010.00
20Krobot Jiří Dolní ČermnáBlack Fish team1101010.00
22Hladík Jiří ČastoloviceBlack Fish team1777.00
22Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241777.00
22Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1777.00
22Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1777.00
26Chválová Lubica SezemiceHungerfish team2442.00
26Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1444.00
28Varadi Miroslav Nová Farma1333.00
29Lévai Josef Jenišov1222.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.