Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 94 termínů závodů
V minulosti zadáno 6912 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 57 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Vágenknecht Jiří Pardubice311111137.00
2Bareš Vladimír Slepotice411011027.50
3Machatý David Jaroměř310810836.00
4Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team510010020.00
5Chvála Jan SezemiceHungerfish team4929223.00
6Pazderka Adam Hradec Králové2808040.00
6Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team3808026.67
8Chvála Petr SezemiceHungerfish team4797919.75
9Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni4696917.25
10Dostál Matouš Králíky2666633.00
11Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2626231.00
12Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1545454.00
13Trnka Aleš Třesovice1515151.00
13Žemlička Radek Slatiňany3515117.00
15Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1505050.00
15Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team4505012.50
17Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1494949.00
18Aleksandrová Alena Hradec Králové1434343.00
19Novotný Jiří Zámrsk1424242.00
20Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1414141.00
21Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1404040.00
22Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1393939.00
22Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team3393913.00
22Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team3393913.00
25Musílek Petr ChotěbořVysočina team1383838.00
26Gančarčík Karel Pardubice1373737.00
27Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1363636.00
27Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team3363612.00
29Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1333333.00
29Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team1333333.00
31Havrila Michal ml. Jaroměř2323216.00
32Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1313131.00
32Havrila Michal st. Jaroměř2313115.50
34Pišl Jan Třesovice2292914.50
35Janouch Miroslav Všechlapy2282814.00
35Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1282828.00
37Kadlec František ZlíčStarší a neklidní1272727.00
38Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1252525.00
38Kupka Tomáš Hradec Králové1252525.00
40Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team2242412.00
41Novotná Jaroslava Zámrsk1232323.00
41Pánek Vít Sezemice1232323.00
43Štěrba Petr Sezemice1222222.00
44Zeman Luboš SemilyJizera 241202020.00
45Kočí Josef Mnichovo Hradiště1181818.00
45Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1181818.00
45Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1181818.00
48Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1171717.00
49Janíček Jan Kamenice u Jihlavy1161616.00
49Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1161616.00
51Novotný Petr Zámrsk1151515.00
52Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1131313.00
53Tošer Jaroslav Ústrašín1121212.00
54Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1888.00
54Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1888.00
54Novotná Pavlína Zámrsk1888.00
54Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1888.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.