Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 78 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 8 | 158 | 158 | 19.75 |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 7 | 155 | 155 | 22.14 |
3 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 153 | 153 | 25.50 |
4 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 139 | 139 | 23.17 |
5 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 7 | 126 | 126 | 18.00 |
5 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 126 | 126 | 21.00 |
7 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 6 | 122 | 122 | 20.33 |
8 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 5 | 119 | 119 | 23.80 |
9 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 7 | 118 | 118 | 16.86 |
10 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 116 | 116 | 19.33 |
11 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 107 | 107 | 26.75 |
12 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 6 | 101 | 101 | 16.83 |
13 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 6 | 98 | 98 | 16.33 |
13 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 5 | 98 | 98 | 19.60 |
15 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
16 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 93 | 93 | 18.60 |
17 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 5 | 92 | 92 | 18.40 |
18 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 5 | 91 | 91 | 18.20 |
18 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 5 | 91 | 91 | 18.20 |
20 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
21 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
22 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 6 | 74 | 74 | 12.33 |
23 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
23 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
25 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 4 | 63 | 63 | 15.75 |
26 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 62 | 62 | 15.50 |
27 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
28 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 4 | 58 | 58 | 14.50 |
29 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 54 | 54 | 18.00 |
30 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
31 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 48 | 48 | 16.00 |
32 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
33 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
34 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
35 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
36 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
36 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
38 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
38 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 33 | 33 | 11.00 |
40 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
40 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
42 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
43 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
44 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
44 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
46 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
46 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
46 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
46 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
50 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
51 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
52 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
53 | Lévai Josef | Jenišov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
54 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
55 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
55 | Mach Václav | Pernink | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
57 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
58 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
59 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
59 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
61 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
61 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
61 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
61 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
65 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
66 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
66 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
68 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
69 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
69 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
71 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
71 | Plimeke Tomáš | Karlovy Vary | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
73 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
74 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
74 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
74 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
74 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
74 | Rubina Vladimír | Liblice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |