Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Veteráni
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 29 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 139 | 139 | 23.17 |
2 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 6 | 101 | 101 | 16.83 |
3 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 93 | 93 | 18.60 |
4 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 5 | 91 | 91 | 18.20 |
5 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
6 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 6 | 74 | 74 | 12.33 |
7 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
8 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 54 | 54 | 18.00 |
9 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
10 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
11 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
12 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
13 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
14 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
15 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
15 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
17 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
18 | Lévai Josef | Jenišov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
19 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
20 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
21 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
21 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
23 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
24 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
24 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
26 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
26 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
28 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
29 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 |