Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2014 - 31.12.2014 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 28 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doležal Miroslav | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
2 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
4 | Doležalová Monika | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
5 | Dušek Jan | Kutná Hora | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
6 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
7 | Svašek Václav | Chlístovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
8 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
8 | Němec Tomáš | Kolín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
10 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
11 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
12 | Netolický Pavel | Kutná Hora | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
13 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
14 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
15 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
16 | Nový Josef | Onomyšl | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
16 | Tichý Jan | Veltruby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
18 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
19 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
20 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
21 | Wittvar Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
22 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
23 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
24 | Šrámek Petr | Opočínek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
25 | Doležal Áda | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
25 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
25 | Poskočil Vladimír | Vrdy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
28 | Veselý Josef | Lošany | 1 | 1 | 1 | 1.00 |