Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2014 - 31.12.2014 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 41 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Velebný Pavel | Praha | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
2 | Staněk Karel | Smečno | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
3 | Štětina Petr | Praha | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
4 | Šetina Michal | Mladá Boleslav | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
5 | Dušek Daniel | Kutná Hora | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
6 | Bezděk Petr | Předměřice | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
7 | Kučera Marcel | Praha | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
8 | Koubek František | Neratovice | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
9 | Prepsl Jan | Praha | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
10 | Srb Roman | Bobnice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
10 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
12 | Bromovský Petr | Český Šternberk | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
13 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
13 | Nerad Rostislav | Jílové | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
15 | Jakubský Ladislav | Hradec Králové | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
15 | Pietrzyk Piotr | Brandýs nad Labem | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
17 | Hudec Petr | 3 | 31 | 31 | 10.33 | ||
18 | Kos Jaroslav | Praha | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
19 | Kameník Jaroslav | Mladá Boleslav | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
19 | Shershen Volodymyr | Praha | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
19 | Vydra Filip | Čelákovice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
22 | Hejda Richard | Břežany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
23 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
24 | Holčák Radek | Barrandov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
25 | Kefurt Kvído | Čelákovice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
25 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
27 | Kopřiva František | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
28 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
29 | Šťastný Petr ml. | Čelákovice | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
30 | Sadil Tomáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
30 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
32 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
33 | Foniok Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
33 | Špitálský Václav ml. | Čelákovice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
35 | Novák Jan | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
36 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
37 | Pecha Martin | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
38 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
39 | Pichl Vladislav | Smečno | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
40 | Šťastný Petr st. | 3 | 3 | 3 | 1.00 | ||
41 | Pilař J. | 1 | 1 | 1 | 1.00 |