Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 40 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
2 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
3 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
4 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
5 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
5 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
5 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
8 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
8 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
10 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
10 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
12 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
13 | Hložek František | Bílina | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
13 | Kronich Daniel | Litvínov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
15 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
15 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
17 | Jakoubek Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
18 | Daneš Jaroslav | Louny | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
18 | Zoul Marek | Žatec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
20 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
20 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
22 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
22 | Šnicerová Věra | Veltěže | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
24 | Kianičková Jitka | Peruc | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
25 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
25 | Peter Ladislav st. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
27 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
27 | Stanko Daniel st. | Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
29 | Beneš Jaroslav | Prostiboř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
29 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
31 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
32 | Kocián Oldřich | Lenešice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
33 | Mrvík Otakar | Louny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
34 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
34 | Dolák David | Horní Jiřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
34 | Molnár Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
34 | Peter Ladislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
34 | Slavíček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
34 | Zíval Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
34 | Špaček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 |