Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Nováčci
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 23 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 8 | 150 | 150 | 18.75 |
2 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 6 | 148 | 148 | 24.67 |
3 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 6 | 146 | 146 | 24.33 |
4 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 6 | 132 | 132 | 22.00 |
5 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 7 | 99 | 99 | 14.14 |
6 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 3 | 78 | 78 | 26.00 |
7 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 5 | 76 | 76 | 15.20 |
8 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 4 | 75 | 75 | 18.75 |
9 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 4 | 67 | 67 | 16.75 |
10 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
11 | Vašata Matěj | Kvasiny | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
12 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
13 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
14 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
15 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
16 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
17 | Hakl Petr | Předonín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
18 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
19 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
20 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
20 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
22 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
23 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |