Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 84 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 5 | 113 | 113 | 22.60 | |
2 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 108 | 108 | 21.60 |
4 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 5 | 80 | 80 | 16.00 |
5 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 77 | 77 | 19.25 |
6 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 75 | 75 | 18.75 |
7 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 69 | 69 | 23.00 |
8 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
9 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 4 | 64 | 64 | 16.00 |
10 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
10 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 4 | 62 | 62 | 15.50 |
10 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
13 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 57 | 57 | 14.25 |
13 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
15 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 56 | 56 | 18.67 |
15 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 4 | 56 | 56 | 14.00 |
17 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
18 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
19 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
20 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
21 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
22 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
23 | Vašata Matěj | Kvasiny | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
24 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
25 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
25 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
25 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
28 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
29 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
30 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
30 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
32 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 38 | 38 | 9.50 |
32 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
32 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 38 | 38 | 12.67 |
35 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
36 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
37 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
38 | Taichner Radek | Mikulovice | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
39 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
39 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
41 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
41 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
43 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
43 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
45 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
45 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
47 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
48 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
49 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
50 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
50 | Hakl Petr | Předonín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
50 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
50 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
54 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
55 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
55 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
57 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
58 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
59 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
60 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
60 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
62 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
63 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
63 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
63 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
66 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
66 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 2 | 13 | 13 | 6.50 |
66 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
69 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
70 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
70 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
70 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
73 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
73 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 2 | 10 | 10 | 5.00 |
75 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
75 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
77 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 2 | 8 | 8 | 4.00 |
78 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
78 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
78 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
81 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
82 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
83 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
83 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 2 | 2 | 2.00 |