Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 57 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 111 | 111 | 37.00 | |
2 | Bareš Vladimír | Slepotice | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
3 | Machatý David | Jaroměř | 3 | 108 | 108 | 36.00 | |
4 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 100 | 100 | 20.00 |
5 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 92 | 92 | 23.00 |
6 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
6 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 80 | 80 | 26.67 |
8 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
9 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 4 | 69 | 69 | 17.25 |
10 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
11 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
12 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 1 | 54 | 54 | 54.00 |
13 | Trnka Aleš | Třesovice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
13 | Žemlička Radek | Slatiňany | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
15 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 50 | 50 | 50.00 |
15 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 4 | 50 | 50 | 12.50 |
17 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
18 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
19 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
20 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
21 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
22 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
22 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 3 | 39 | 39 | 13.00 |
22 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 3 | 39 | 39 | 13.00 |
25 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
26 | Gančarčík Karel | Pardubice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
27 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
27 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 36 | 36 | 12.00 |
29 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
29 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
31 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
32 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
32 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
34 | Pišl Jan | Třesovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
35 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
35 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
37 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
38 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
38 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
40 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
41 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
41 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
43 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
44 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
45 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
45 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
45 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
48 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
49 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
49 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
51 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
52 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
53 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
54 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
54 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
54 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
54 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 8 | 8 | 8.00 |