Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 29 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 4 | 58 | 58 | 14.50 |
2 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 3 | 48 | 48 | 16.00 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 44 | 44 | 11.00 |
3 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 44 | 44 | 14.67 |
5 | Bareš Vladimír | Slepotice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
6 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
7 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
8 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 32 | 32 | 8.00 |
8 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
10 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
11 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
12 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
13 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
14 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
14 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 19 | 19 | 9.50 |
16 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
17 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
17 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
19 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
19 | Trnka Aleš | Třesovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
21 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
22 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
22 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
24 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
25 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
26 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
27 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
27 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
27 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |