Žebříček - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 97 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 3 | 105 | 105 | 35.00 | |
2 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 103 | 103 | 25.75 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 98 | 98 | 24.50 |
4 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 90 | 90 | 22.50 |
5 | Provazník Jiří | Dřenice | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
6 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 76 | 76 | 38.00 |
7 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
8 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 4 | 61 | 61 | 15.25 |
9 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
10 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
11 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
12 | Šupol Petr | Libišany | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
13 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 55 | 55 | 55.00 | |
14 | Gančarčík Karel | Pardubice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
14 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 1 | 54 | 54 | 54.00 |
14 | Pišl Jan | Třesovice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
17 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
18 | Kubec Tomáš | Lanškroun | 1 | 52 | 52 | 52.00 | |
19 | Bareš Vladimír | Slepotice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
19 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 4 | 51 | 51 | 12.75 |
19 | Trnka Aleš | Třesovice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
22 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
23 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
24 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 45 | 45 | 11.25 |
25 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
26 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
27 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
27 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
29 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
29 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
29 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
32 | Hrubeš František | Dřenice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
32 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
32 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
32 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 3 | 39 | 39 | 13.00 |
36 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
36 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
38 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
39 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
40 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
41 | John Roman | Opočno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
41 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
43 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
44 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
44 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
46 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
47 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
48 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
48 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
50 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
50 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
52 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
53 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
53 | Synek Martin | Choceň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
53 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
53 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
57 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
57 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
59 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
59 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
61 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
62 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
62 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
64 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
65 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
65 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 17 | 17 | 8.50 |
65 | Záhora Petr | Bžany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
68 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
68 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
68 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
71 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
71 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
73 | Kubový Jiří | Lukavice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
73 | Minařík František | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
73 | Musil Jiří | Kunvald | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
73 | Čepelka Rudolf | Lípa nad Orlicí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
77 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
78 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
79 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
80 | Fiala Jan | Kostelec nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
80 | Polák Petr | Vysoké Mýto | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
82 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
82 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
82 | Kašpar Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
82 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
82 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
82 | Lux Jiří | Žamberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
82 | Mühl Karel | Letohrad | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
82 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
82 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
82 | Václavík Petr | Borohrádek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
92 | Hložek František | Bílina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
92 | Kašparová Veronika | Náchod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
94 | Dohnálek Petr | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
95 | Luňák Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
96 | Kašpar Richard st. | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
96 | Pellar David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 |