Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 51 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 3 | 105 | 105 | 35.00 | |
2 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 103 | 103 | 25.75 |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 98 | 98 | 24.50 |
4 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 90 | 90 | 22.50 |
5 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 76 | 76 | 38.00 |
6 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 4 | 61 | 61 | 15.25 |
7 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
8 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
9 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
10 | Gančarčík Karel | Pardubice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
10 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 1 | 54 | 54 | 54.00 |
10 | Pišl Jan | Třesovice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
13 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
14 | Bareš Vladimír | Slepotice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
14 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 4 | 51 | 51 | 12.75 |
14 | Trnka Aleš | Třesovice | 1 | 51 | 51 | 51.00 | |
17 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
18 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
19 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 45 | 45 | 11.25 |
20 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
21 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
21 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
23 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 3 | 40 | 40 | 13.33 |
23 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
25 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
25 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 3 | 39 | 39 | 13.00 |
27 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
28 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
29 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
30 | Žemlička Radek | Slatiňany | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
31 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
32 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
33 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
34 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
35 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
36 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
37 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
38 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
38 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
40 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 22 | 22 | 11.00 |
40 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
42 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
43 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
44 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
44 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 17 | 17 | 8.50 |
46 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
47 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
48 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
49 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
50 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
50 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 8 | 8 | 8.00 |