Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 108 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konopásek Josef | Polička | 2 | 100 | 100 | 50.00 | |
2 | Hanáček František | Brno | 2 | 94 | 94 | 47.00 | |
3 | Vavřín Václav | 2 | 93 | 93 | 46.50 | ||
4 | Pávek Martin | Choceň | 2 | 86 | 86 | 43.00 | |
5 | Konopásek Ladislav | Pardubice | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
6 | Bezega Michal | Znojmo | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
6 | Toužimský Jakub | Nové Strašecí | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
8 | Dvořák Jiří | Hradec Králové | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
9 | Konopásek Richard | Pardubice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
10 | Bartoš Jiří | 2 | 71 | 71 | 35.50 | ||
11 | Hron Radek | Nelahozeves | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
12 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
13 | Maštera Vojtěch | Třebíč | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
14 | Šrajer David | Vysoké Mýto | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
15 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
16 | Procházka Ota | Rudník | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
17 | Chromý Radomír | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
18 | Milewski Zbigniew | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
19 | Bartoš Jan | 2 | 46 | 46 | 23.00 | ||
19 | Šejirman Peter | Slovensko | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
21 | Klásek Petr | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
21 | Novák Jan | Choceň | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
23 | Pergreffi Luca | Pardubice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
23 | Polívka Zdeněk | Stod | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
25 | Heřmánek Tomáš | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
26 | Cibulka Ivan | Šala | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
27 | Kostka Jan | Jindřichův Hradec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
28 | Kochan Pavel | Karviná | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
29 | Melcher Miroslav | 2 | 38 | 38 | 19.00 | ||
30 | Žalud Oldřich | Zastávka | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
31 | Tlustý Luboš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
32 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
32 | Toužimský Jiří | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
34 | Martínek Ondřej | Sokolov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
34 | Valchař Jakub | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
36 | Vytřas Radim | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
37 | Dořičák Lukáš | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
37 | Kozlovský Radim | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
39 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
40 | Průša Martin | Mirovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
41 | Molek Petr | Plzeň | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
42 | Hruzík David | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
42 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
44 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
44 | Veltruský Zdeněk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
46 | Kazatel Petr | Znojmo | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
47 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
47 | Vyslyšel Vladimír st. | Plzeň | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
49 | Foret Roman | Hustopeče | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
49 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 2 | 16 | 16 | 8.00 |
51 | Kladrubský Michal | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
52 | Baránek Peter | Slovensko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
52 | Hrazdil Jiří | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
54 | Hodek Otto | Slovensko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
55 | Vyslyšel Vladimír ml. | Plzeň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
56 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
57 | Flanderka Aleš | Pašinka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
57 | Ovsík Josef | Březnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
59 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
59 | Slavík Lukáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
59 | Valda Martin | Brno | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
62 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
63 | Hlavatý David | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
63 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
65 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 2 | 5 | 5 | 2.50 |
66 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
66 | Michalovič Tomáš | Mohelnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
68 | Mičjan Vladimír | Slovensko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
69 | Louda Václav | Plzeň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
69 | Tököly Martin st. | Havířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
69 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
69 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
73 | Bartal Jozef | Komárno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Bednařík Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
73 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Danyi Michal | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Dubský František | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Hasoň Marian | Bratislava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Havel Jiří | Vejprnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Heidenreich Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
73 | Kostka Jaroslav | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Krupička Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
73 | Kubík Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
73 | Kyselovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
73 | Lát Jiří | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Mindák Tomáš | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Pavka Martin | Znojmo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Pospíšil Radek | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Rendek Ervin | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Rys Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
73 | Santus Miroslav | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Skura Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
73 | Svatek Šimon | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Sámel Jan | Slovensko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Volák Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Vysoký Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
73 | Vyčichl Michal | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Šic Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
73 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
73 | Žigo Ladislav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |