Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2016 - 31.12.2016
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 33 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 3 | 121 | 121 | 40.33 |
2 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 105 | 105 | 35.00 |
3 | Machatý David | Jaroměř | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
3 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 3 | 102 | 102 | 34.00 |
5 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
6 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 85 | 85 | 28.33 |
7 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 79 | 79 | 26.33 |
7 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 3 | 79 | 79 | 26.33 |
9 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
10 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 2 | 74 | 74 | 37.00 |
11 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 2 | 70 | 70 | 35.00 |
12 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 64 | 64 | 21.33 |
13 | Hladík Tomáš | Dobruška | Opočno | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
14 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 54 | 54 | 18.00 |
15 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 3 | 46 | 46 | 15.33 |
16 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
17 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
18 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
19 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Opočno | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
20 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
21 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
22 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
23 | Kadlec František | Zlíč | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
24 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
25 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
26 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
27 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
28 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
29 | Bareš Vladimír | Slepotice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
29 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
31 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
32 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
33 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |