Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 83 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
2 | Mareš Jan | Praha | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
2 | Pekárek Stanislav | Louny | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
4 | Šnicer Petr | Veltěže | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
5 | Půta Jiří | Plzeň | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
6 | Danko Jan | Nový Bydžov | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
7 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
8 | Mareš Vladimír | Praha | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
9 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
10 | Kubeš Václav | Levousy | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
11 | Honc Josef | Rumburk | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
12 | Charvát Lukáš | Černčice | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
12 | Chýle Petr | Bílina | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
14 | Mendel Milan | Pšovky | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
15 | Chýle Oldřich | Bílina | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
16 | Mareš Pavel | Praha | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
17 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
17 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 5 | 40 | 40 | 8.00 | |
19 | Heller Josef | Chráštany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
20 | Michalský Petr | Postoloprty | 4 | 34 | 34 | 8.50 | |
21 | Ambrož Josef | Mělník | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
21 | Záhora Petr | Bžany | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
23 | Bártík Miloslav | Plzeň | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
24 | Bartoň František | Klášterec Nad Ohří | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
25 | Lapec Martin | Obora u Loun | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
26 | Chýle Karel | Ustí nad Labem | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
26 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
28 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
29 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
29 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
31 | Hložek František | Bílina | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
32 | Beneš Zdeněk | Peruc | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
32 | Krupka Jiří | Telce | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
34 | Hampejs Miroslav | Most | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
34 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
36 | Kurtaj Daniel ml. | Plzeň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
36 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
38 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
39 | Jeníkovská Iva | Roudnice nad Labem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
40 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
40 | Kianičková Jitka | Peruc | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
42 | Kulhavý Martin | Lochovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
43 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
44 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
45 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
46 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
46 | Beňo Jindřich | Nové Spořice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
46 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
49 | Hampejs David | Bílina | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
50 | Svátek Vladimír | Panenský Týnec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
50 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 3 | 7 | 7 | 2.33 | |
50 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
53 | Mareš Jan ml. | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
53 | Routner Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
55 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
56 | Fišer Libor st. | Louny | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
56 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
58 | Bárta Luděk | Plzeň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
58 | Harant Antonín | Plzeň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
58 | Minka Petr | Blšany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
58 | Přibyl Milan | Chrášťany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
58 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
63 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Dubský Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
63 | Dvořák Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Kolec Dominik | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Koloc Dominik | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Kočárek Martin | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Kronich Daniel | Litvínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Kurtaj Daniel st. | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Lipka Jiří | Perštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Paclt Pavel | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Perout Josef | Perštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Rudl Roman | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Skoumal Milan ml. | Vysoké Březno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Šabat Pavel st. | Lom u Mostu | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
63 | Šolc Jiří | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 |