Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2015 - 31.12.2015
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 34 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Machatý David | Jaroměř | 5 | 192 | 192 | 38.40 | |
2 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 5 | 188 | 188 | 37.60 |
3 | Zeman Luboš | Semily | 4 | 148 | 148 | 37.00 | |
4 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 4 | 137 | 137 | 34.25 |
5 | Izaiasz Petr | Holice | ČRS MO Holice | 4 | 115 | 115 | 28.75 |
6 | Pišl Jan | Třesovice | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
7 | Brodský Michal | Hradec Králové | 3 | 107 | 107 | 35.67 | |
8 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 4 | 101 | 101 | 25.25 |
9 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 4 | 100 | 100 | 25.00 |
10 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
11 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
12 | Slavík Alexej | Vilémov | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
13 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
14 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
15 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
15 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
17 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
18 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
19 | Tobolka Daniel | Nechanice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
20 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
21 | Šrámek Petr | Opočínek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
22 | Hladík Tomáš | Dobruška | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
22 | Jirásek Petr | Chotěboř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
22 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
22 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
26 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
27 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
28 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
29 | Novotná Pavlína | Zámrsk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
30 | Komínová Martina | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
31 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
32 | Novotný Jiří | Zámrsk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
32 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
34 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 |