Žebříček - Celostátní - 01.01.2023 - 31.12.2023
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 175 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 8 | 158 | 158 | 19.75 |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 7 | 155 | 155 | 22.14 |
3 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 6 | 153 | 153 | 25.50 |
4 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 139 | 139 | 23.17 |
5 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 7 | 126 | 126 | 18.00 |
5 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 126 | 126 | 21.00 |
7 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 6 | 122 | 122 | 20.33 |
8 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 5 | 119 | 119 | 23.80 |
9 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 7 | 118 | 118 | 16.86 |
10 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 116 | 116 | 19.33 |
11 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 107 | 107 | 26.75 |
12 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 6 | 101 | 101 | 16.83 |
13 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 6 | 98 | 98 | 16.33 |
13 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 5 | 98 | 98 | 19.60 |
15 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
16 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 93 | 93 | 18.60 |
17 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 5 | 92 | 92 | 18.40 |
18 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 5 | 91 | 91 | 18.20 |
18 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 5 | 91 | 91 | 18.20 |
20 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
21 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
22 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 6 | 74 | 74 | 12.33 |
23 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
23 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
25 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
26 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 4 | 63 | 63 | 15.75 |
27 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 62 | 62 | 15.50 |
28 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
29 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 4 | 58 | 58 | 14.50 |
30 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 54 | 54 | 18.00 |
31 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
32 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 48 | 48 | 16.00 |
33 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
34 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 42 | 42 | 21.00 |
35 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
36 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
36 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
38 | Kondras Přemysl | Pardubice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
38 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
40 | Roudnický Václav | Kochánky | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
41 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
42 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
42 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
44 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
44 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 33 | 33 | 11.00 |
46 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
46 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
46 | Slezák Tomáš | Sokolov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
46 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
50 | Mareš Pavel | Praha | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
50 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
52 | Macháček Pavel | Loučky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
53 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
53 | Sobotka Jiří | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
53 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
56 | Malý Roman | Plaňany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
56 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
58 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
58 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
60 | Plimeke Petr | Karlovy Vary | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
60 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
62 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
62 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
62 | Králíček Jiří | Nová Role | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
62 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
62 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
62 | Sýkora Jiří st. | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
62 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
62 | Štefl Zdeněk | Všechlapy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
70 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
71 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
71 | Schubert Martin | Chranišov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
73 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
73 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
75 | Dohnal František | Ostrov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
75 | Mareš Vladimír | Praha | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
75 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
75 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
79 | Dvořák Tomáš | Chodov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
79 | Provazník Michal | Dřenice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
81 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
81 | Lévai Josef | Jenišov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
83 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
83 | Mareš Vladislav | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
83 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
83 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
87 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
87 | Krejčí Matěj | Dolní Břežany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
87 | Mach Václav | Pernink | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
90 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
90 | Klečák Martin | Košice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
90 | Skalický Patrik | Nová Role | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
90 | Škvor Miroslav | Karlovy Vary | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
90 | Švejda Josef | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
95 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
95 | Plechatý Luděk | Lhota | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
97 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
97 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
97 | Paclt Pavel | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
97 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
97 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
102 | Hložek František | Bílina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
102 | Jílek Jiří | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
102 | Motyčka Martin | Opočno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
105 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
105 | Fencl Edward | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
105 | Jaroš Marek | Hostinné | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
105 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
105 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
105 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
105 | Pišl Lukáš | Javornice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
105 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
113 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
113 | Hejsková Pavlína | Košťálov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
113 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
113 | Vorlíček František | Kostomlátky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
117 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
117 | Hrabě František | Rumburk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
117 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
120 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
120 | Bauerová Lenka | Černava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
120 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
120 | Kočí Vladimír | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
120 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
125 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
126 | Kováč Petr | Dolní Břežany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
126 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
126 | Šupol Petr | Libišany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
129 | Hejsek Ondřej | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
129 | Hejsková Anežka | Košťálov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
129 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
129 | Lévai Jan st. | Dalovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
129 | Szotkowski David | Mnichovo Hradiště | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
129 | Štěpánková Veronika | Lanškroun | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
135 | Brendlová Petra | Lanškroun | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
135 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
135 | Plimeke Tomáš | Karlovy Vary | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
135 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
135 | Žemličková Hana | Slatiňany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
140 | Dostálek Adolf | Hostinné | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
140 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
140 | Kotáb Eduard | Březová | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
140 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
144 | Brendlová Klára | Lanškroun | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
144 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
144 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
144 | Kotáb Martin | Březová | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
144 | Mališ Aleš | Chranišov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
144 | Motyčka Matěj | Opočno | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
144 | Niubo Bruno | Vrané nad Vlatvou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
151 | Kašpar Boris | Náchod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
151 | Nykl Daniel | Nová Role | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
153 | Adámek Ladislav | Dolní Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Brůna Jan | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Břichnáč Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
153 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Jindra Petr | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
153 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Konečný Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
153 | Kovačka Josef | Ratboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Kudry Marek | Cerhenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Mikolášek Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
153 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
153 | Rubina Vladimír | Liblice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Solid Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
153 | Sudík Miloslav | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Sýkora Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
153 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Šebestián Petr | Tatce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Šnobl Michal | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
153 | Šrom Aleš | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 |