Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2020 - 31.12.2020
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 27 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | Gold Fish team | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
2 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 4 | 89 | 89 | 22.25 |
3 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
4 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
5 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 78 | 78 | 19.50 |
6 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 74 | 74 | 18.50 |
7 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 4 | 69 | 69 | 17.25 |
8 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 54 | 54 | 18.00 |
9 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 3 | 42 | 42 | 14.00 |
10 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
11 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
11 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
13 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
14 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
15 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
16 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
16 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
18 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
19 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
20 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
21 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
22 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
23 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
24 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
25 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
26 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
27 | Taichner Radek | Mikulovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |