Žebříček - Kraj Praha - 01.01.2020 - 31.12.2020
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 38 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
2 | Cablk Jan | Pravonín | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
3 | Kocáb Jakub | Újezd nad Lesy | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
4 | Beneš Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Dilnnoczenzo Mario | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Dynybil Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Glasser Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Grasser Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Groš Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Hanzlík Tomáš | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
4 | Hlavatý Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Koláček Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Koláček Tomáš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Koláček Tomáš st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Kůrka Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Malák Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Mareš Ladislav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
4 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
4 | Mysliveček Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Paclt Pavel | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
4 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
4 | Procházka Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
4 | Prokeš Milan | Uhříněves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
4 | Pála Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Radek Pazourek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Simandl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
4 | Slováková Alexandra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Sommer Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Stěhule Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Sulan Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Valter Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Voluska Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Volák Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Zdanovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Zdříhal Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Šlingr František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
4 | Špejzl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 |