Žebříček - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody žen
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 34 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doležalová Alena | Nedvědice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
2 | Grecová Ilona | Vojnův Městec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
3 | Ondrová Michaela | Lysice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
4 | Skopalová Gabriela | Kuřim | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
5 | Nečesánková Eva | Nedvědice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
6 | Mokrá Jana | Najdek | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
7 | Trbušková Kateřina | Jaroměřice u Jevíčka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
8 | Klusáková Marcela | Dalečín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
9 | Bednářová Renata | Nedvědice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
10 | Vrbková Lucie | Nedvědice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
11 | Koutská Michaela | Sněžné | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
12 | Doubková Michaela | Ujčov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
13 | Rösslerová Ivana | Nedvědice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
14 | Cídlová Alena | Nedvědice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
14 | Potrusilová Lenka | Březina | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
16 | Havránková Jana | Břeclav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
16 | Klusáková Ivona | Ujčov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
18 | Riglová Nikola | Brno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
18 | Struhaříková Petra | Čebín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
20 | Buchtelová Veronika | Brno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
21 | Navrátilová Jana | Nedvědice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
22 | Štarhová Radka | Nedvědice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
23 | Ondráčková Naděžda | Březina | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
24 | Havlíková Romana | Dalečín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
24 | Němečková Jana | Nové Město na Moravě | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
26 | Darkwahová Narcisa | Nedvědice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
27 | Poláčková Barbora | Vyškov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
28 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
28 | Žáčková Lenka | Tišnov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
30 | Kadlčíková Jana | Vyškov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
30 | Štarhová Dominika | Nedvědice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
32 | Rumanová Petra | Nedvědice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
33 | Dufková Michaela | Černvír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
33 | Kožíková Milada | Nedvědice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |