Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 50 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 131 | 131 | 32.75 |
2 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 3 | 128 | 128 | 42.67 |
3 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 124 | 124 | 41.33 |
4 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 120 | 120 | 40.00 |
4 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 120 | 120 | 40.00 |
4 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 3 | 120 | 120 | 40.00 |
7 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 3 | 114 | 114 | 38.00 |
8 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 112 | 112 | 37.33 |
9 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 111 | 111 | 37.00 | |
10 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
11 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
11 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
11 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
14 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 91 | 91 | 22.75 |
15 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
15 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 3 | 85 | 85 | 28.33 |
17 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 80 | 80 | 40.00 |
18 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
19 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 3 | 72 | 72 | 24.00 |
20 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 2 | 69 | 69 | 34.50 |
21 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 2 | 62 | 62 | 31.00 |
21 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
23 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
24 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 1 | 57 | 57 | 57.00 |
25 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 56 | 56 | 56.00 |
26 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 2 | 55 | 55 | 27.50 |
27 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 1 | 54 | 54 | 54.00 |
28 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
29 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
30 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 1 | 51 | 51 | 51.00 |
30 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 51 | 51 | 25.50 |
32 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
32 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
34 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
35 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
35 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 41 | 41 | 13.67 |
35 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 1 | 41 | 41 | 41.00 |
38 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
39 | Kadlec František | Zlíč | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
40 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
41 | Taichner Radek | Mikulovice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
42 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
43 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
43 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
45 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
46 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
47 | Franěk Robert | Trutnov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
48 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
49 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
49 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 |