Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 68 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 14 | 424 | 444 | 31.71 |
2 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 242 | 242 | 40.33 |
3 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | ČRS MO Humpolec | 12 | 227 | 227 | 18.92 |
4 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 6 | 194 | 194 | 32.33 |
5 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 6 | 168 | 168 | 28.00 |
6 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 4 | 147 | 147 | 36.75 |
7 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 141 | 141 | 28.20 |
8 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
9 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
10 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 8 | 111 | 111 | 13.88 |
11 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 3 | 108 | 108 | 36.00 | |
12 | Bareš Vladimír | Slepotice | CLEVER FISH team | 4 | 102 | 102 | 25.50 |
12 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 7 | 102 | 102 | 14.57 |
14 | Dydňanský Roman | Vrbno | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
15 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 99 | 99 | 24.75 |
16 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
17 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
17 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
17 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 4 | 85 | 85 | 21.25 |
20 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 3 | 84 | 84 | 28.00 |
21 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 79 | 79 | 26.33 |
22 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 3 | 76 | 76 | 25.33 |
23 | Pánek Vít | Sezemice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
24 | Smítka Radek | Bolina | CLEVER FISH team | 2 | 68 | 68 | 34.00 |
25 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 6 | 67 | 67 | 11.17 | |
25 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 67 | 67 | 16.75 |
27 | Císař Martin | Plzeň | Feedershop Plzeň | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
28 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 2 | 64 | 64 | 32.00 |
29 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 61 | 61 | 20.33 |
29 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
31 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 5 | 60 | 60 | 12.00 |
32 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 3 | 59 | 59 | 19.67 |
32 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
34 | Doležal Miroslav | Pardubice | Veteráni | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
34 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
36 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
36 | Kalčík Matěj | Plzeň | Feedershop Plzeň | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
38 | Andrž Ladislav | Bolehošť | Opočno | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
39 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
40 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 1 | 47 | 47 | 47.00 |
41 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | Black Fish team | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
42 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
43 | Turský David | Krchleby | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
44 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
45 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
46 | Charvát Lukáš | Černčice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
47 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
48 | Hotovec Adam | Trhový Štěpánov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
49 | Hotovec Jan | Trhový Štěpánov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
49 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | ČRS MO Humpolec | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
51 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
52 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
53 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
54 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
55 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
55 | Kertész Julius | Moravské Budějovice | Sporthobby | 3 | 19 | 19 | 6.33 |
57 | Kopa Stanislav | Moravičany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
58 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
59 | Maršík Jan | Pelhřimov | ČRS MO Humpolec | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
60 | Dostál Matouš | Králíky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
60 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
62 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
63 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
64 | Bartoňková Petra | Předměřice nad Labem | Dream team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
64 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
66 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
67 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
68 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |