Žebříček - Celostátní - 01.01.2016 - 31.12.2016 - Závody dvojic
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 46 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kopeček Radim | Vesce | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
1 | Susekár Dušan | Vesce | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
3 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
3 | NND9 | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
5 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
5 | Sklenská Jana | Žďár nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
7 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
7 | NND10 | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
9 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
9 | NND11 | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
11 | Samek Jan | Dačice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
11 | Vacek | Dačice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
13 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
13 | Ščepka František | Humpolec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
15 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
15 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
17 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
17 | NND12 | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
19 | Nekula Libor | Dobroutov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
19 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
21 | Adamec Zdeněk | Krahulčí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
21 | NND13 | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
23 | Nekula František st. | Dobroutov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
23 | Nekulová Vendula | Jihlava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
25 | Mičič Bogdan | Citonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
25 | Molík Lubomír | Citonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
27 | Lebeda | Dačice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
27 | Šindelář Karel | Dačice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
29 | Choutka Jiří | Bezděčín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
29 | NND14 | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
31 | Macků Bohumil | Dačice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
31 | Menšík Jiří | Dačice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
33 | Macků Jaroslav | Dolní Němčice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
33 | Vítámvás Karel st. | Dačice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
35 | Mašek František | Dačice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
35 | Novotný Zdeněk | Studená | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
37 | NND15 | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
37 | Pokorný Jan | Kostníky | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
39 | Bláha Antonín | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
39 | Bláha Richard | Rancířov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
39 | Buzek Pavel | Český Rudolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
39 | Kameník Luděk | Mrákotín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
39 | Neumann | Mrákotín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
39 | Nevrkla Karel | Jemnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
39 | Stojanovič | Jemnice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
39 | Výleta Martin | Český Rudolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 |