Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 31 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zeman Luboš | Semily | 4 | 148 | 148 | 37.00 | |
2 | Machatý David | Jaroměř | 4 | 146 | 146 | 36.50 | |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 4 | 143 | 143 | 35.75 |
4 | Izaiasz Petr | Holice | ČRS MO Holice | 4 | 115 | 115 | 28.75 |
5 | Pišl Jan | Třesovice | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
6 | Brodský Michal | Hradec Králové | 3 | 107 | 107 | 35.67 | |
7 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 4 | 101 | 101 | 25.25 |
8 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 3 | 89 | 89 | 29.67 |
9 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 3 | 78 | 78 | 26.00 |
10 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
11 | Slavík Alexej | Vilémov | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
12 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
13 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 3 | 68 | 68 | 22.67 |
14 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
14 | Kadlec František | Zlíč | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
16 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
17 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
18 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
19 | Šrámek Petr | Opočínek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
20 | Hladík Tomáš | Dobruška | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
20 | Jirásek Petr | Chotěboř | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
20 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
20 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
24 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
25 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
26 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
27 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
28 | Novotná Pavlína | Zámrsk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
29 | Komínová Martina | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
30 | Pásler Vlastimil | Spyta | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
31 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 13 | 13 | 13.00 |