Žebříček - Celostátní - 01.01.2014 - 31.12.2014 - Partnerské závody
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 77 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
2 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 4 | 131 | 131 | 32.75 | |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 4 | 128 | 128 | 32.00 |
4 | Brodský Michal | Hradec Králové | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
5 | Machatý David | Jaroměř | 4 | 111 | 111 | 27.75 | |
6 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
6 | Zeman Luboš | Semily | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
6 | Zeman Martin | Semily | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
9 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
10 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
10 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
12 | Hamáček Vladimír | Hradec Králové | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
13 | Izaiasz Petr | Holice | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
14 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
14 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
16 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 65 | 65 | 32.50 |
17 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
18 | Hladík Tomáš | Dobruška | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
19 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
20 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
21 | Komínová Martina | Hradec Králové | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
22 | Novotný Petr | Zámrsk | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
23 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
24 | Novotný Jiří | Zámrsk | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
25 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
26 | Pišl Jan | Třesovice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
27 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
28 | Turnovský Radek | Hradec Králové | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
29 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
30 | Hofman Vladimír | Hrochův Týnec | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
30 | Macháně Radek | Krčín | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
32 | Bednář Miloš | Letohrad | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
33 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
33 | Novotná Pavlína | Zámrsk | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
33 | Pásler Vlastimil | Spyta | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
36 | Jirásek Petr | Chotěboř | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
36 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
38 | Slavík Pavel | Hrochův Týnec | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
39 | Kopecký Jan | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
39 | Zounar David | Skuhrov nad Bělou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
41 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
42 | Čížek Josef | Sendražice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
43 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
43 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
45 | Mražák Ladislav | Meziměstí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
46 | Kaválek Michal | Letohrad | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
46 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
48 | Gančarčík Karel | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
49 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
49 | Kopecký Jakub | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
51 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
52 | Jíra Jan | Kunčice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
53 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
53 | Řeháček Petr | Zachrašťany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
55 | Červený Ondřej | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
56 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
56 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
56 | Zeman Miroslav | Semily | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
59 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
60 | Jíra Vladimír | Kunčice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
60 | Kadlec František | Zlíč | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
60 | Lacina Milan | Nový Bydžov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
63 | Carda Radek | Opočno | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
63 | Vybíral Karel | Semily | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
65 | Fabiánek Pavel | Semily | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
66 | Appl Jaroslav | Žamberk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
67 | Pomahač Jan | Pardubice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
68 | Chalupa Miloslav | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
68 | Fajt Michal st. | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
68 | Kulhánek Kamil | Dohalice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
68 | Pavel Radek | Solnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
68 | Pokorný Pavel | Skromnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
68 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
68 | Rosický Libor | Kostelec nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
75 | Valeš Martin | Hradec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
76 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
77 | Pirkl Martin | Stárkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 |