Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 36 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pekárek Stanislav | Louny | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
2 | Chýle Petr | Bílina | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
3 | Mareš Pavel | Praha | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
4 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 2 | 45 | 45 | 22.50 |
5 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
6 | Mareš Vladimír | Praha | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
7 | Pokorný Karel | Kladno | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
7 | Ševčík Petr | Louny | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
9 | Záhora Petr | Bžany | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
10 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
11 | Vnouček Stanislav | Praha | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
12 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
12 | Kubeš Václav | Levousy | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
12 | Molnár Jan | Louny | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
12 | Přibyl Milan | Chrášťany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
16 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
16 | Hampejs David | Bílina | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
18 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
18 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
20 | Mareš Jan | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
20 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
22 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
23 | Wünsch Pavel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
24 | Michalský Petr | Postoloprty | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
25 | Chýle Oldřich | Bílina | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
25 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
25 | Schingler Karel | Lovosice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
28 | Kocián Oldřich | Lenešice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
29 | Hložek František | Bílina | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
30 | Janák Lukáš | Kryry | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
31 | Mrvík Otakar | Louny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
32 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
33 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
33 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
35 | Beneš Karel | Bílina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
35 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 |