Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 66 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 148 | 148 | 16.44 |
1 | Machatý David | Jaroměř | 5 | 148 | 148 | 29.60 | |
3 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 7 | 147 | 147 | 21.00 |
4 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 9 | 138 | 138 | 15.33 |
5 | Bareš Vladimír | Slepotice | 5 | 128 | 128 | 25.60 | |
6 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 9 | 113 | 113 | 12.56 |
7 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 3 | 111 | 111 | 37.00 | |
8 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 7 | 109 | 109 | 15.57 |
9 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 4 | 81 | 81 | 20.25 |
10 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
11 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
12 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
12 | Trnka Aleš | Třesovice | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
14 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
15 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 63 | 63 | 21.00 |
16 | Žemlička Radek | Slatiňany | 4 | 62 | 62 | 15.50 | |
17 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 60 | 60 | 30.00 |
17 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
19 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
20 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 5 | 56 | 56 | 11.20 |
21 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 5 | 55 | 55 | 11.00 |
22 | Gančarčík Karel | Pardubice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
22 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 1 | 54 | 54 | 54.00 |
22 | Pišl Jan | Třesovice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
25 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 5 | 53 | 53 | 10.60 |
26 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
26 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 2 | 52 | 52 | 26.00 |
28 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
28 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
30 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 48 | 48 | 9.60 |
31 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
32 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
32 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
34 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 3 | 40 | 40 | 13.33 | |
34 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
34 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
37 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
37 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
39 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
40 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
41 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
41 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
43 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
44 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
45 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
45 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
45 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
48 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
49 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
50 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 24 | 24 | 12.00 |
51 | Taichner Radek | Mikulovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
51 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
53 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
54 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
54 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
54 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
57 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
58 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
58 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
60 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
61 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
62 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
63 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
64 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
64 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
64 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 8 | 8 | 8.00 |